Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is olyan érdekes...

Szerintetek is olyan érdekes dolog ez?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kiváncsi. 19 éves vagyok és 7 hónapos terhes. Akárhova megyek mindig mindenki nézegeti a hasam utána meg az arcom és látom rajtuk azt hogy megvetnek ezért, hogy ilyen fiatalon kismama vagyok. Nem mintha annyira érdekelne hogy mit gondolnak de azért eléggé zavaró.
2012. jún. 22. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan már!!! Örülj neki, hogy ilyen fiatalon leszel édesanya. Anyukám is, nővérem is ilyen korban szült.

27 éves 21 hkm

2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
csak azért "érdekes", mert manapság nem nagyon szoktak a nők 25 alatt szülni. 19 évesen még tanulnak, buliznak, dolgoznak. Én is 29 voltam amikor az első gyerekemet szülni, és nem is bántam meg. Jó volt ez így.
2012. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
16 évesen szültem hát rám is elég furán néztek de nem érdekelt.. most 18 vagyok és 12hkm :)
2012. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne is foglalkozz velük! Nyugtasson a tudat, mások is várnak babát 19 évesen... mint pl, én is.. :D 20 hetes terhes vagyok és egyáltalán nem érdekel, hogy néznek rám az utcán. Te igenis legyél rá büszke, hogy kismama vagy mert Te legalább láthatod majd az unokádat kisbabáját is.. :P

Mindig gondolj a legjobbra és zárd ki a külvilág kellemetlen impulzusait! :)

Sok boldogságot a babához és további boldog babavárást!

2012. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatásokat :) engem sem érdekel nagyon csak nem tudom hova tenni főleg mikor egy öreg néni néz rám lenézően mikor az ő korukban 15 16 évesen szültek már.

de nem terveztem a babát csak úgy jött de örülök neki mert sokkal jobb mint bármelyik buli :)

2012. jún. 22. 20:12
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

én sem terveztem, de abszolut egyet értek veled! :$

utolsó voltam. :)

2012. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm és nektek is jó babavárást:)
2012. jún. 22. 20:26
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
én most vagyok 18 és 19 leszek 8 hónapos terhesen :) engem is megnéznek, de nem érdekel, én bűszke vagyok arra hogy egy kis életet hordok a pocakomban :)
2012. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

17 voltam amikor szültem.

a kórházban minden nővér bunkó volt velem, hogy mit keresek én ott még az iskolában lenne a helyem, kinevettek és azt mondogatták, hogy nem fogom tudni végig csinálni mert még kicsi vagyok.

3 napig voltunk bent a picivel és egy 35 éves nőnek én mutattam a pelenkázást, mert szegénynek hiába magyarázta el a nővér, nem tudta megcsinálni és ott sírt, hogy ő neki ez nem megy...gondolhatod, mikor mentünk haza jöttek a nővérkék meg a védőnők el köszönni tőlünk megy dícsérni a családnak :)

2012. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 30 feletti egzisztenciával rendelkező kismamákat, akik nem akartak szülni 30 éves koruk előtt nem kell ugyanígy lenézni....Kicsit ez jön le a hozzászólásokból. Mindegy ki mikor lesz anya, ha képes felnevelni és EMBERRÉ nevelni a gyermeket, akit világra hozott.

39 hetes kismama

2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!