Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet? Két nap múlva...

Mit jelenthet? Két nap múlva nem várom! Most teszteltem gabriellel és érdekes dolog történt amit nem nagyon értek!

Figyelt kérdés
kb 2 perc után megjelent halványan de azért szemmel láthatóan ,de elmosódva a második csík,de aztán elkezdett a második csík végigkúszni az ablakban és eltünt!ilyenkor mi van?
2009. febr. 11. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
WoW! Nem ismerem ezt a fajta tesztet,de én tuti tesztelnék még egyet egy másik fajtával.
2009. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem semmi,nekem is volt ilyen.Akkor ázott át teljesen a teszt.Én is láttam amikor a csík rózsaszínűvé mosódik és sajnos eltűnt egy idő után.
2009. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor ez tuti negatív?vagy van még remény?2 nap múlva nem kéne megjönnie!lehet h korán teszteltem?
2009. febr. 11. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

2.vagyok.Nekem többször volt ilyen igazából lehet,hogy csak a gabriell csinálja ezt.Másfajta tesztnél nem igazán vettem észre hogy megadja az esélyt,hogy örülj utána meg elveszi::((

De,hogy ne legyenek kételyeid csinálj egy más milyet.


Azért drukkolok,hogy ne legyen igazam!!!

2009. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia.Én a gabrielben nem bizom de ez saját tapasztalat nekem is pozitiv lett és elmosodott egy másik tesztel pedig negativ sajna.De neked drukkolok...sok sikert.:-)
2009. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia,

A negatív csak akkor biztos, ha véreztél, és két héttel utána is negatív. Amúgy majdnem minden teszthez le van írva, hogy mi a biztos...

Csinálj egy másik tesztet, ha az is neg. Akkor várd meg a nemvárt utáni második napot, persze ha sajnos nem jött meg közben.

Szurkolok.

2009. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia. Én mindíg gabrielt vettem,de a biztonság kedvéért mindíg a dupla kiszerelést... Gabrielnél ha nem vagy terhes akkor csak a kezed felőli csík jelenik meg. Ha pozitív akkor ahogy veszi fel a vizeletet azonnal megjelenik egy csík és utánna a következő (ami ha egyedül van akkor negatív)tehát ha a kezedtől távoli felében megjelent a csík akkor lehet ott vmi...még ha halvány is volt.:D nekem a nem várt nap előtt napokkal mindíg halvány volt,de nem hittem benne...később egyértelmü volt:D üdv és türelem:D 26 hetes pocis:D
2009. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!