Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja késik, ma negatívat...

1 napja késik, ma negatívat teszteltem Gabriellel. Ez már biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Pé. után a 16-17. napon szokott megjönni. Ezt mindig pontosan betartja. E szerint vasárnap vagy hétfőn kellett volna megjönnie. Rendesen fájdogált a hasam mint mikor megjön, szóval én is meglepődtem, hogy egy még egy vérfolt se volt. Ma vagyok 18 dpo-n reggel üvegbe pisiltem, mivel nem volt otthon tesztem. A tesztet csak az előbb csináltam meg. Az befolyásolhatja az eredményt, hogy a vizelet 8 órán keresztül a táskámban volt? Nincs semmi tünetem, de a hőm ahelyett hogy csökkent volna felment egy tizedet. Lehet, hogy cisztám van? Vagy próbáljak meg holnap egy másik tesztet?
2009. jún. 16. 13:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

a görbém:

[link]

2009. jún. 16. 13:53
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem peteérésed június 3-án volt, így még van ideje a menszidnek. Viszont a hőd az biztató.
2009. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tegnap kellett volna nem megjönnie, tegnap én is teszteltem Gabriellel. Nekem is negatív lett. Most várok pár napot, s csinálok egy újabb tesztet, mert valahogy úgy érzem, ebből baba lesz. :-)

Szerintem Te is próbálj másikat.

2009. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem lehet még babó :) a Gabrielle-ről hallottam már rosszat is és azt, hogy csak a nem várt mensi elmaradása után 3 nappal mutatja ki... szóval teszt1-2 nap múlva egy másikkal

drukkolok Neked!

2009. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,júni 3-án volt p.é.Akkor még nem kell megjönnie,van pár nap még a mensiig.Ha igy fenn marad,akkor baba van.De szerintem pár nappal a nemvárt után kéne megint tesztelni,mert nem mindegyik teszt azonos érzékenységű.
2009. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van csak az a fura, hogy mindig csak akkor fáj így a hasam amikor megjön. Ciklus közben soha. Volt hogy csak a 24. napon volt pé-m, de akkor is csak akkor fájt a hasam, amikor megjött. Szombat és vasárnap délután is így fájt, ezt az érzést nem lehet eltéveszteni, gondolom te is tudod. Egyébként ezen a programon kívül a biztonság kedvéért egy másikba is bevittem az adataimat, és az is a 8. napra tette a peteérést.
2009. jún. 16. 14:03
 7/13 A kérdező kommentje:
a kommentem az 1. válaszolónak szólt
2009. jún. 16. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
én csak a hőd alapján tudom azt mondani, hogy június 3-án volt peteérésed. Szeritnem mindenképpen várj pár napot, aztán ha nem jön meg akkor irány tesztelni!!!!!!1. válaszoló
2009. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2009. jún. 16. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, hogy korai péd volt 27-én. Utána pontosan egy héttel ott az egynapos ösztrogénhullám, ami egynapos hőleesést eredményez, a babatervezők honlapján olvasni erről. A hőd pedig mostanában még feljebb ment, azaz trifázisos görbéd van. Elméletileg már mutatnia kellene a tesztnek, nagyon valószínű, hogy babás vagy.
2009. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!