Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont egy hete késik. Múlt...

Pont egy hete késik. Múlt hétfőn Gabriellel teszteltem negatívat. Ma Clearblue-val pozitívat. Se émelygés, se mellfeszülés. Sikerült? Csináljak még egyett?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Én is csak a teszt eredményéből tudtam, hogy baba van a dologban. :)Gratulálok!
2008. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan boldog lennék ha sikerülne. PCOS-em van, most meg attól kell félnem nehogy elmenjen a baba.A családban amúgy is volt vetélésekre példa.
2008. szept. 1. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én is egy picivel több, mint 1 hete teszteltem pozitívat Clearblue-val...meg pár napja egy másikkal is pozitívat. Nekem sincs semmi tünetem. Gratulálok!!:))
2008. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál minél előbb mejn dokihoz,hogy ha kell segítse a terh. megtartását!Sok sikert:)
2008. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

SIKERÜLT!!

A teszt nem ver át , az előző meg a pcos miatt nem mutattakikorán, de 6 hetesre menj dokihoz, a PCOs miatt kellhet terhességtámogató gyógyszer..elvileg már5 hetes vagy!! és nem kell még 1 tesztelés, bár ha van otthon akkor másra úgyse lesz jó..

2008. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gratulálok!és szedtél valami gyógyszert a pco-ra?
2008. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
régóta próbálkoztatok?
2008. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Az utóbbi két kérdésre adott válasz engem is érdekelne! :)

2008. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit PCO-ra. A természetgyógyászom azt mondta hogy ne egyek semmi cukrot és tésztafélét. Ezt hol be tudtam tartani,de néha elcsábultam. Ez volt a 2. clostis hónapom. Én azért sem akarom elhinni még, mert a legutóbbi uh-on nem kecsegtetett jóval a nőgyógyászom,mivel csak 15mm volt a tüszőm a 17mm helylett. És azt mondta hogy a tüszőrepesztő szurit sem adja be. Ezért vagyok nagyon bizonytalan,és félek is a csalódástól
2008. szept. 1. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a clostisoktól elvárják a dokik, hogy 20mm feletti legyen a tüsző, ak meg nem szed clostit, azoknál a 15 mm a megfelelő méret. Szóval, azon a 2 mm-en nem hiszen múlna, vagyis múlott volna, ráadásul, akik closti nélkül esnek teherbe, náluk sincs "óriástüsző"... Ezen ne aggódj! Ha az megnyugtat, holnap tesztelj mégegyet! De jelentkezz be dokihoz mindenképp, mert 5 hetes vagy, ráadásul pcos-es, te is olvastál róla sokat, gondolom, nem ragozom, kell a terhességtámogatás, de legalábbis nem árt!

Mégegyszer gratulálok, és nagyon örülök veled!

2008. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!