Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, nincs se...

2 napja késik, nincs se émelygés, se mellfeszülés, ma reggeli teszt - lett. Biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

Hőgörbét nem tudok mutatni, kicsit beteg voltam a ciklus közepén. Az alaphőm 36,5 körül mozog: tegnap reggel 37 ma 36,8 volt a hőm hüvelyben. Ciklusaim 28 vagy 35 naposak - ma vagyok a 37. napon.

Csütörtök-péntek mindjárt megjön érzésem volt elég erősen (percenként rohangáltam wc-re hogy megjött e), de szombatra mintha elvágták volna..azóta semmi..

Csináltam ma reggel tesztet, de negatív lett (igaz, neten rendelt teszt, de ettől még biztos jó minőségű,nem?).

Biztos hogy nem babáról van szó??


2009. ápr. 27. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy péntek este együtt voltunk a párommal - szombaton este a tisztasági betétem enyhén "rózsaszín lett", mintha egy kis rózsaszínű folyásom lett volna..
2009. ápr. 27. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:

2 napos késésnél azért már mutatni szokott valamit a teszt. A hőd is egy picit esett. A mensid késik ez jó jel. De az is lehet hogy nem késik, csak később volt a peteérés. Lehet ilyen is.

Szóval mindkét lehetőség benne van, lehet még baba is meg nem is, ha az előbbit szeretnéd akkor drukkolok!.

2009. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet baba, az egyik barátnőm is kétségbeesett, amikor negatív lett a teszt a késés után pár nappal, de csak nem jött meg neki, a késéstől számított egy hétre pedig pozitív lett a teszt.
2009. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek akkor mutatta csak ki a teszt,amikor már 5 hetes volt.
2009. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!