Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ez normális?

Kismamák! Ez normális?

Figyelt kérdés

Pár hete enyhén vérzik az orrom, nem mindig, de előfordul, és nem olyan vészes, de azért idegesít. Tegnap este fújtam az orrom, és akkor már eléggé vérzett és nehezen állt el, terhességem előtt ilyen sosem volt. Lehetséges, hogy vashiányom van? Amúgy a terhesvitaminomban (LadeeVit)van vastartalom.


34hkm


2012. jún. 22. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A vénák fala renyhébb a terhesség alatt, ezért alakulhat ki gyakrabban aranyér, visszér ilyenkor.

Nekem is volt egy kolléganőm, akinek a megbeszélés közepén lövellt ki az orrából a vér.

Ha nincs vérnyomás-problémád, és egyszerre csak egyik orrlyukad vérzik, akkor nincs nagy gond.

Ha szeretnél, szedj C15-ös Hamamelis golyócskákat, napi 1*5-öt.

2012. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Sajnos mind kettő vérzik, ez nagy probléma lehet véleményed szerint?
2012. jún. 22. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már hetek óta tart, én megkérdeznék egy belgyógyászt, vagy legalább a háziorvost.

Lehet, hogy Rutascorbint írna fel, hogy kapj C-vitamin pótlást.

2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A vérnyomásodat mindenképpen meg kellene mérni, a barátnőmnek ez volt az utolsó toxémiás jele, mire végre megcsászározták 180-as vérnyomással....

Remélhetőleg semmi gáz, de orvossal beszélj!

39 hetes kismama

2012. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! A vérnyomásom miatt nem aggódom, az borzasztó alacsony szokott lenni, csak a pulzusom szokott magasabb lenni kicsit. Az orr vérzésem miatt ugye nem lehet baja a babának? De mindenképpen felkeresek majd egy orvost!
2012. jún. 22. 13:14
 6/11 mizuzizu92 ***** válasza:

Nálam is volt ilyen párszor , de terhesség előtt meg sohase.

De már megint nem jelentkezik.

üdv 31hkm

2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem végig ez volt, pedig a vérnyomásom végig rendben volt (sőt alacsony volt), állítólag ilyenkor gyengébbek az érfalak.
2012. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt nálatok sem a babánál semmi probléma, hogy vérzett az orrotok?
2012. jún. 22. 13:24
 9/11 mizuzizu92 ***** válasza:
Nekem nincs gond neked se lessz :)
2012. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most kicsit azért megnyugodtam :)! Köszi
2012. jún. 22. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!