Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől volt ez az elviselhetetl...

Mitől volt ez az elviselhetetlen fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 31 hetes kismama vagyok, hirtelen elképesztő nagy fájdalmaim lettek, el sem tudom mondani hogy milyen, hirtelen begörcsölt, befeszített a hasam alja, ami átsugárzott a végbélnyílásra is, kb 10-szer éreztem ezt fél percenként. Már nem érzem, de kicsit megijedtem. Mitől lehetett? Előre is köszönöm!
2012. jún. 22. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, a férjem nem sokára itthon van, és akkor megyünk az ügyeletre!
2012. jún. 22. 13:01
 12/16 anonim ***** válasza:
nem szülés hanem jóslófájás.majd írd meg mit mondtak.
2012. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt.sikítva ébredtem éjjel a fájdalomtól.a babuci nyomott el vmit,kb 10 perc volt nekem is,hiába akartam fel sem tudtam kelni.aztán elmúlt és ennyi.mondjuk nem is csodálom,h a dokik nem veszik komolyan a kismamákat manapság.ha elmúlt és már nincs panasz akkor rohangálni sztem felesleges.de ezt mki maga érzi.ez az oldal arra jó,h egymásra hozzák a kismamák a frászt:)
2012. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó én is egyet értek veled, mert nekem mondta is a dokim, hogy ami elmúlik magától fájdalom, az nem gond. Mellesleg nekem is volt már előző babámnál is és most is annyi féle erős fájdalmam, hogy számát sem tudom, de minde elmúlt olyan gyorsan ahogy jöttek. Itt ott feszül az ember, nyom a babó és minden egyéb. Az én normám szerint leírom milyen esetekben kell ügyelet: hosszantartó nem múló elviselhetetlen fájdalom, vérzés, barnázás, magzatvízszivárgás, meg ha esetleg sokáig nem érzi az ember mozogin a babót. Én császáros voltam és nekem még van h a belső hegem is olyan szinten belém hasít, mintha eleven seb lenne. Először rohantam is miatta kb 25 hetesen, aztán semmi baj nem volt vele, csak a babó épp úgy rúgta meg. Szerintem legyél optimista és ha már teljesen jól vagy és nem érzed a görcsöt, akkor vegyél be egy magnéziumot, dőlj hátra és pihenj és ne aggódj. Egyébként tegnap éjjel front volt, 10fokkal hűlt le az idő, ez okozhat kerge érzéseket a pociban.
2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen ,h egyet értettél velem:)látom egy a gondolkodásunk.:)))mkinek boldog babavárást:)
2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszokat, hát igazatok van, minden rendben volt a dokinál, :)
2012. jún. 23. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!