Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses első napján szinte...

Menses első napján szinte elviselhetetlen fájdalom, éles görcsök, ájulások. Volt már Veled is ilyen? Mi segített?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a mensi első napja lassan fél éve így telik el nálam.
2012. jún. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ilyen. Csak a meleg vizes palack és az Apranax segít semmi más.
2012. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer átéltem már. Szinte minden hónapban az első pár óra ilyen.. Meg kell találnod a számodra megfelelő gyógyszert. Esetleg még ihatsz ilyenkor kamillateát, végezhetsz tornagyakorlatokat, amik elvileg segíthetnek, öltözz melegebben.
2012. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is így vagyok vele,17 éves vagyok és mindig görcsölök,elviselhetetlen a fájdalom.Semmi étvágy,hányás,ájulás,csak feküdni tudok.A sok pihenés segít csak rajtam.A gyógyszer se hat szinte semmit.Próbáltam már mindent,a meleg tea hat 1 picit.Alvásban gátol a görcsölés.

Görcsoldó,ennyit tudok ajánlani.

Ja és mindenesetre menj el vérvételre,ha sok vért veszítesz menses közben akkor vérszegény is lehetsz,ettől lehetnek az ájulások akár.(én voltam.)

2012. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igyál cickafark teát. Az segít.
2012. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a pcos tünete is lehet
2012. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!