Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25hetes kismamák! Ebben a...

24-25hetes kismamák! Ebben a nagy melegben Ti is nyomotabbak, nyúzotabbak vagytok?

Figyelt kérdés

Én eddig minden nap pörögtem, takarítottam, mászkáltam. Az elmúlt 3 napban mióta ilyen meleg van, a nap nagy részét pihenéssel töltöm mert úgy érzem semmihez nincs energiám. Legszívesebben egész nap feküdnék.

Ti hogy vagytok ezzel?



24+4hkm


2012. jún. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! 26 hetes vagyok, de remélem nem baj, hogy írok. én is nehezen viselem ezt a nagy hőséget, alig élek.. egész nap aludnék, mondjuk ez lehet azért is van, mert kimozdulni egyáltalán nem akarok. a pocaklakóm is lusta, inkább este/éjjel/hajnalban mocorog, ami igen kellemes, mert így elég nehezen alszom :) kb. 5-6x tusolok egy nap, a parasztlégkondim (ventilátor) bekrepált, gondolhatod mennyire boldog vagyok :) most is mindjárt lecsukódik a szemem, de azért még ide pötyögtem Neked, hogy ne érezd magad egyedül!

boldog babavárást :)

2012. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :) Akkor nem csak Én vagyok ebben a cipőben. Nekem abból a szempontból szerencsém van, hogy megy a klíma, 26fok van a lakásban, de akkor is tiszta álmos vagyok :)

Kicsit zavar a dolog, mert állandóan nyüzsgök és pörgök, most meg a "rutin" feladatokat is napolom :D


És mi lesz még augusztusban nagy pocakkal :)

2012. jún. 20. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
pfúúha, ilyenekbe én még bele sem mertem gondolni.. :) de szeptemberre sem várok enyhülést az időt illetően, ha csak a tavalyira gondolok.. borzalmas ez így. mindenki mondja, hogy örüljek, hogy nem télen van nagy pocakom, amikor ezer réteget magamra kell dobnom, de komolyan bár az lenne.. csak hát a baba most akart jönni :) étvágyam sincs nagyon, Neked van? mondjuk lehet azért, mert tegnap kicsit elrontottam a gyomrom, de tuti, hogy a meleg is közre játszik. úúúristenem, most ezt miért kellett mondanod?? :( az előző lakásunkhoz képest ez a ház egy hűtőkamra volt, amikor még nem laktunk benne, de most, hogy itt tengetem minden percem, így egyáltalán nem érzem hűvösnek. úgyhogy tessék szépen megpukkadni :) szívesen cserélnék Veled..
2012. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton leszek 24 hetes,de remélem nem baj hogy irok én is!Nagyon nehezen birom a meleget,izzadok mint a ló,fáj a lábam,stb...Nincs kedvem semmihez,csak pihenni.este még aludni sem birok a melegtöl!Rossz ez az idő igy...Üdv.

2012. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem egyszerű ez a meleg, az biztos. És bizony észreveszem h nehezebben viselem, mint nem-terhesen :) Mindegy, ez a baba is most akart jönni, kicsit megszenvedek, de hát ez ezzel jár :)


Kicsit elkezdett fájni is a fejem, utálom. Pedig aludtam is 1 órakor.



Kitartás csajok :)

2012. jún. 20. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egész nap szenvedek.Ki-be jártatok a lábam a kádba engedett hideg vízből.25hkm
2012. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!