Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így visszagondolva, mik...

Így visszagondolva, mik voltak az előjelei a szüléseteknek? Hányadik héten szültetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

én a 39. héten,

sűrűsödtek a jósló fájások, egyre többet, hosszabban keményedett a pocim, aztán mikor egyszer távozott a nyákdugó, indultunk szülni. Ekkor már 15 perces rendszeres, bár gyengébb fájásaim voltak...

2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39 héten szültem, este kezdőtek a fájások, aztán kimentem pisilni és elfojt a magzatvíz, hát mentünk a kórházba. De aznap nem volt étvágyam, sokkal kevesebbet ettem, plusz este még volt egy orgazmusom, és utána pár órával kezdőtek a fájások, hogy attól vagy amúgy is jöttek volna, ezt már nem tudom meg. :)
2012. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40. héten, a kiírt napon. Két hete voltak jóslóim, a szülés napján hasmenés, kiürültem teljesen, nem is kellett beöntés. Majd egy pattanás fent a pocimban, jött a víz, irány a kórház :) Fájások rögtön 5 percesek, pár óra alatt kitágultam, mire észbe kaptam, már a kezembe adták. Remélem, a tesóval is ilyen lesz.
2012. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fájásaim nekem is vannak, a keményedés egye gyakoribb! Ma ment a hasam, tegnap annyira erős, hirtelen folyás tört rám, azt hittem szivárog a magzatvíz, majd hirtelen előtejem is lett! Ma az NST mutatott fájásokat, volt amit éreztem is! A kicsi is nagyon nyom már, érzem a feszítő érzést a hüvelyben!

Köszönöm! 37+5 hkm

2012. jún. 19. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
40+6-ra szültem, már bent voltam a kórházban túlhordás miatt. Egyik pillanatról a másikra indultak be a fájások, semmi előjel nem volt. 40+1 voltam, amikor hajnalban arra ébredtem, hogy el van ázva a bugyim. Bementünk a kórházba mert azt hittem hogy a magzatvíz szivárog, de csak erős folyás volt.
2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

38. héten.


1111-es méhszáj a 34. héttől, folyamatos jóslók.

2012. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt sem tudom, hogy áll a méhszáj kérdés! A doki nem nézte még, de ha jól tudom akkor az Uh során is kiderül, csütörtökön megyek a 38 hetesre!
2012. jún. 19. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Dél körül barna folyás, este kezdődtek a fájások és másnap délre született meg a babám.
2012. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor nézték, mikor a 34. héten szabályos 5 perces fájásaim voltak, addig nem, orvos vagyok, nem is engedtem volna. Felesleges.
2012. jún. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37. héten szültem, minden előjel nélkül :-) 2 nappal előtte idősebb nénik nyugtattak, hogy annyira fent van a hasam, hogy min 2 hetem hátra van. Kora este úgy ficánkolt a lurkó, majd kirúgta az oldalam. Se keményedés, se jósló fájás, se nyákdugó, semmi. Este 10-kor elfolyt a magzatvíz, 1,5 órára rá gyógyszer nélkül jöttek az 5 perces fájások, 7 óra vajúdás, 30 perc kitolás után meg lett a kicsi fiú
2012. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!