Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti mivel töltitek...

Kismamák! Ti mivel töltitek az utolsó pár hetet? 33hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kerti munka van bőven, emellett várom a festőt. Amíg ki nem festi a szobát, addig nem tudom rendezgetni a kicsi ágyát. A ruháit már kimost, kivasaltam, a saját pakkomat kell még rendesen összerendezni, az utolsó holmikat beszerezni.

Te hogy állsz ezekkel?

33hkm

2012. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! A festés nálunk épp most fejeződött be a hétvégén :)! Nekem még hátra van a babánk ruháinak mosása meg a bepakolás. Aztán már csak várni kell a nagy napot :)! Mikorra vagy kiírva?
2012. jún. 18. 17:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Rohangálok a 16 hónapos lányom után:D

+ főzök, mosok, takarítok, bár annyi segítségem van, hogy kéthetente jön egy lány és kisuvickolja nekem a teljes lakást rendesen (csempét, bútorokat), nekem csak a "napi" takarítás marad. Ezen kívül beszerzem még ami kell, mert bár a lányom után minden megvan, de mivel most kisfiút várunk így azért van egy-két dolog amit be kell szerezni, illetve fiúsítani kell!


És Te kedves kérdező?

2012. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia, én múlt időben tudok válaszolni csak, remélem nem baj :-)

Mi a 35. hétre végeztünk a szoba felújítással, akkor kezdtem kimosni a kisfiam ruháit.

A 37. héten úgy szóltak rám, hogy rakjam már össze a kórházi csomagot, én meg úgy gondoltam még ráérek, de aztán nagynehezen rászántam magam azon a héten hétfőn, csütörtök este megszületett 37+5-re a kisbabám :) Ennek tegnap volt 1 hónapja :)

Te mikorra vagy kiírva?

További boldog babavárást:)

2012. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem kislányom lesz :)! A szoba már be van rendezve, szóval már csak az maradt, amit írtam, meg még 1-2 cuccot venni és kész. És te kedves utolsó válaszoló hányadik hétnél vagy?
2012. jún. 18. 17:09
 6/17 A kérdező kommentje:
A 3/5-re értem, hogy hányadik hétnél van! Augusztus 3-ra vagyok kiírva.
2012. jún. 18. 17:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én augusztus 5re vagyok kiírva, de a dokim elmegy szabira és azt mondta, hogy a július 23-ai héten meglesz a baba.
2012. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudja ilyen biztosra, hogy akkoriban lesz meg, nem pedig a kiírt időpontban?
2012. jún. 18. 17:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert tesz róla. Megindítja, ha addig nem indul meg spontán. Az utolsó 2 hetemben megy nyaralni.
2012. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én ezt biztos nem hagynám a helyedben, az tuti. Mit képzel magáról az orvosod, hogy az ő kényelme érdekében megindítja a kisbabád születését. Hagyd az orvosod a fenébe, jön a baba, amikor jönni szeretne.
2012. jún. 18. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!