Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki ha valaki a mai világba...

Ciki ha valaki a mai világba a 4. -ik babáját várja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem én is annyit szeretnék, igaz a másodikat várom csak.


de miért lenne ciki?

2009. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki,inkább szép dolog.Csak furcsa az emberek többségének,mert a sok gyerek manapság nem megszokott.
2009. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Annyi gyereket vállalj, amennyit el tudsz látni és itsztességesen fel tudsz nevelni. Ha megvan az elhatázozás és a lehetőség, hogy sok gyereked legyen, miért ne lehetne?
2009. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy 16 éves, akkor nem! :) Meg ha van miből eltartani őket, akkor meg tiszta jó :)
2009. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem érzem anak igaz nem tervesztük gyogyszer melet lettem az!De a környezetembe mindenki azt mondja h minek van már 3-om akkor miek még.Vettesem el!Meg ha igy folytatóm akkor még legalább 10lesz mert mind a 3om kicsi 6,4,2 évesek.
2009. júl. 5. 12:18
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lenne ciki??

Nagyon is szép!

Boldogságot és sok erőt a felnevelésükhöz!

2009. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne hallgass a károgókra: vagy irigyek, vagy egyszerűen csak rosszindulatúak. Nagyon "kedvesek" tudnak lenni az olyan emberek, akik pusztán azért javasolnak abortuszt, mert szerintük a három gyerek is elég. Menjenek ők abortuszra! Mikor tanulják már meg az emberek, hogy más magánéletébe TILOS beleavatkozni? Azt mondom, hogy akinek nincs jobb érve az abortusz mellett, mint hogy "de hát akkor biztos, hogy lesz tíz gyereked", az ne is szüljön!
2009. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mondjuk már 3-hoz se lenne idegzetem :S Mármint ilyen kicsikhez.
2009. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Ebbe senkinek nincs beleszólása.Te neveled őket,a te örömöd, a te bánatod.

Amúgy nem értem miért lenne ciki.Maximum nagyon bátor dolog...a mai világban.

2009. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

mi 5-en vagyunk testvérek.mikor édesanyám a legkissebbel várandos lett,persze véletlen,meg sem fordult a fejébe hogy elvetesse,pedig már 40 éves volt,és évek ota vérnyomáscsökkentöt szedett.azt mondta,hogy ha beteg lesz még akkor is az a gyerek az ö gyereke,és nem lenne képes tükörbe nézni ha elvetetné,pedig sokan ágálltak az ellen hogy megtartsa.neked kell utána a lelkiismereteddel elszámolnod utána és nem másnak,na meg persze a párodnak.gyönyörü dolog hogy 3 pici mellé bevállalsz még egyet,és sok kitartást és egészséget kivánok nektek.

33 hetes első,de remélem nem utolsó babás kismama

2009. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!