Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett ekkora divat a szülés?

Miért lett ekkora divat a szülés?

Figyelt kérdés

A sztárok,a hírességek is szinte a fele terhes!De nem hiszem,hogy magáért a babáért tennék,hiszen hamarabb császározzák meg őket,hogy nehogy kirepedjen a hasuk!És mostanában sok embernek az a legfontosabb,hogy hogyan lehetne lefogyni a szülés után!Ez miért ennyire fontos?Ha valaki fél,mert a párja esetleg nem lenne oda az úszógumiért az a házasság már régen rossz!

Van egy ismerősöm,modell!24 éves!fél idős és a babáját úgy hívja,hogy ez!Minek ez nekem,hogy fogok lefogyni?Kérdeztem,hogy akkor minek a gyerek neki,ha magával van elfoglalva!Azt mondta nem neki kell,hanem (a gazdag,nála jóval öregebb)állítólagos szerelmének!Ha megyek az utcán mindenhol terhes embereket látok,és nem hiszem,hogy mindenki a baba miatt szülne!Mert Katinak más van!Mert Julinak már 2 is van,nekem meg 1 sem!

Ez egy nagyon önző dolog!És ezt divattá avanzsálni is gusztustalan!


2009. júl. 4. 11:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én ilyet nem mondtam!Inkább olvasd el amiket eddig írtunk!Senki sem rólad beszélt!Nem vita téma,hanem megbeszélés!Akinek nem inge...

Ennyire érthetetlen amit kérdezek?

2009. júl. 4. 18:37
 22/24 anonim ***** válasza:
70%
Régebben is voltak kismamák,csak most azért vannak sokan,mert az 1974-es korosztály gyermekei születnek.Ugyanis akkor nagyon sok gyermek született,az ő szüleik is egy ilyen bébibumm szülöttei,ahogyan majd a mostanság születő babák is azok lesznek,és majd az ő gyerekeik is 20-25 év mulva.
2009. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23:23-as vagyok!Aki lepontozott,jó lenne ha utána nézne,mert ez az igazság!
2009. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van!Mindegy,hogy egyező vagy különböző a véleményetek,ne pontozzátok le egymást!Mindenki válaszára kíváncsi vagyok!
2009. júl. 5. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!