Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett ekkora divat a szülés?

Miért lett ekkora divat a szülés?

Figyelt kérdés

A sztárok,a hírességek is szinte a fele terhes!De nem hiszem,hogy magáért a babáért tennék,hiszen hamarabb császározzák meg őket,hogy nehogy kirepedjen a hasuk!És mostanában sok embernek az a legfontosabb,hogy hogyan lehetne lefogyni a szülés után!Ez miért ennyire fontos?Ha valaki fél,mert a párja esetleg nem lenne oda az úszógumiért az a házasság már régen rossz!

Van egy ismerősöm,modell!24 éves!fél idős és a babáját úgy hívja,hogy ez!Minek ez nekem,hogy fogok lefogyni?Kérdeztem,hogy akkor minek a gyerek neki,ha magával van elfoglalva!Azt mondta nem neki kell,hanem (a gazdag,nála jóval öregebb)állítólagos szerelmének!Ha megyek az utcán mindenhol terhes embereket látok,és nem hiszem,hogy mindenki a baba miatt szülne!Mert Katinak más van!Mert Julinak már 2 is van,nekem meg 1 sem!

Ez egy nagyon önző dolog!És ezt divattá avanzsálni is gusztustalan!


2009. júl. 4. 11:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen egyet értek a kérdezővel.
2009. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%

Ès akkor te nem a kérdezö vagy??

Már bocsi.

2009. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem jópár híresség, sztár nemcsak a hecc kedvvért lesz terhes. Őket onnan lehet megismerni, hogy nem fotóztatják állandóan magukat, nem folyik ki a csapból is a terhességük ; inkább próbálják "rejteni" , amíg tudják. Van a másik fele, de tapasztalatból írom Neked a terhesség semmi a gyerekneveléshez képest. Amíg terhes valaki, azt hiszi hogy nyavalyái vannak. Fáj a háta, a gyomra, repedezik a bőre, hízik...de amikor megszületik a gyerek 10x annyi baj, probléma jelentkezik. ÉS hatalmas nagy türelem kell hozzá. Szerintem itt mutatkozik majd meg, hogy ki hogy áll ehhez a dologhoz. Aki csak heccből akart szülni, súlyosan elbukik , és babysitteres- jajjdeunomármagam anyuka lesz belőle; aki pedig tényleg anyává akar válni , az kisebb harcok árán , de rájön: csoda a gyermek! :)

2009. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy mintha többen várnának babát mostanság... lehet a korosztály miatt is, nézhetnénk statisztikákat, demo. hullámokat stb. Mindenki azért szül, amiért akar. A gyermek sorsa legyen szem előtt akkor is!

A sztárok ha megfigyelitek szinte mind ikreket szül, vagy éppen szeretne ikreket. Megtehetik. Mindenképpen stimulálásokkal stb. Nem baj! De legyen rá idő és szeretet.

Megfizethetetlen a gyerektől kapott szeretet. Felülmúlja a párkapcsolati szerelmet és szeretet is. Amik azért szintén nem elhanyagolhatók.

A szülés ÖSZTÖN! A nő erre teremtetett.

Nem divat. Ösztön.

A lány kutyáról is hallani, hogy ha legalább egyszer nem szül, akkor "megkergül". Elnézést a hasonlatért!

Amiért a férfi inkább szexel, a nő szül.

2009. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Már hogy lennék én a kérdező már bocs,én csak annyit írtam hogy egyet értek a kérdezővel miért kötegszel?
2009. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez is egy olyan dolog hogy az egyik hülye el kezdi a másik meg folytassa.
2009. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

én sem a kérdezö vagyok, és én is egyet értek a kérdezövel!!! legalább is nekem van annyi eszem h kivegyem a szövegböl mit akart mondani, és iogaza van! ritka az IGAZI anya ma már, csak a rohanok vissza a discoba meg dobom a kukába, meg 8 hónaposan kivetetem magambol mert tul nagy lesz a hasam stb stb stb

a szüléshez nem kell gazdagnak lenni okosok, mert ahol 1nek jut ott jut kettönek is, nem 80ezerért kell kiságyat venni, mikor van a te..oban is 10ezerért, meg azért fizet az állam 20éves koráig a pénzt... na mind1

2009. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért kell hozzá sajnos némi tőke is :(

Nekem kettő fiam van, és szinte mindent használtan vettünk, vagy kaptunk. De mégsem lesz harmadik, pedig elvileg ahol elfér kettő, ott három is, és nagyon szeretnék, de három már nem menne. Sajnos. Ha meg a családira gondolsz, mint nagy lóvéra... Nos két gyerekre 26600.-. Ami kell tápszerre, pelusra, ruhára, játékra, stb. Tehát attól nem mész falnak. Persze ez nem számít, mert nem ezért szül az ember, csak azért írtam, nehogy azt hidd, hogy ez egy nagy összeg a mai árak mellett.

2009. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát a mai árakkal sajnos tisztában vagyok4Olyan megyében élek,ahol munkahely nagyon-nagyon sajnos nuku,de az árak itt nagyobbak,mint máshol! :S

Én nem támadok senkit,akinek nem inge ne vegye magára,már mondtam!De sajnos a mai fiatalok is mutatják,hogy már régen nem megy egyeseknek a gyermeknevelés!A fájdalmakról és az epidurálisról meg csak annyit,hogy mindenkinek egyformán rossz és néha teher!Mindenki tudja mire vállalkozik!Az a modellke ismerősöm is mondta,hogy az ő ismerősei azért szülnek,mert már van:Marsi Anikónak,Erős Antóniának,Angelina Joly-nak és stb.!De bizony az ilyenek igen elbuknak!És szegény gyermek!Ezek a szülők fogják pénzzel(szeretet helyett)nevelni a fiaikat/lányaikat!!!

2009. júl. 4. 17:31
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Biztos akadnak páran ilyen nök is,de nem kell ennyire általánositani. Én szerettem volna ezt a Babát,mégis elvagyok szomorodva hogy mennyit hiztam,és hogy csúnya repedéses lett a hasam,akkor ugy gondolod én önzö vagyok és rossz anya leszek? :/
2009. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!