Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett ekkora divat a szülés?

Miért lett ekkora divat a szülés?

Figyelt kérdés

A sztárok,a hírességek is szinte a fele terhes!De nem hiszem,hogy magáért a babáért tennék,hiszen hamarabb császározzák meg őket,hogy nehogy kirepedjen a hasuk!És mostanában sok embernek az a legfontosabb,hogy hogyan lehetne lefogyni a szülés után!Ez miért ennyire fontos?Ha valaki fél,mert a párja esetleg nem lenne oda az úszógumiért az a házasság már régen rossz!

Van egy ismerősöm,modell!24 éves!fél idős és a babáját úgy hívja,hogy ez!Minek ez nekem,hogy fogok lefogyni?Kérdeztem,hogy akkor minek a gyerek neki,ha magával van elfoglalva!Azt mondta nem neki kell,hanem (a gazdag,nála jóval öregebb)állítólagos szerelmének!Ha megyek az utcán mindenhol terhes embereket látok,és nem hiszem,hogy mindenki a baba miatt szülne!Mert Katinak más van!Mert Julinak már 2 is van,nekem meg 1 sem!

Ez egy nagyon önző dolog!És ezt divattá avanzsálni is gusztustalan!


2009. júl. 4. 11:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Az érzéstelenítésről már nem is beszélve!És a sok nyavalygás!:S

Akinek nem inge ne írjon!

2009. júl. 4. 11:51
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes amit leírtál az biztos... elgondolkodtat
2009. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minket egyszeru embereket nem kellene egy/SZTARHOZ/hasonlitani.Nem hinnem,hogy itt az emberek divatbol szulnenek.Legalabis az én kornyezetemben nincs ilyen!
2009. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért biztos vannak a sztárok között is kivételek. Ők is emberek, miért ne akarhatnának gyereket. Legalább nem áldozzák fel a karrierjük miatt a magánéletüket. Amúgy meg a fogyókúráról annyit, hogy az ő testük, azt csinálnak vele, amit akarnak. Normális ember úgyis csak természetzes módon akar lefogyni, úgy hogy az ne menjen se a baba, se az ő rovására. Egyébként nem mindenki fogyózott szülés után, aki jól néz ki. Például én sem. Semmit nem tettem érte és most mégis kevesebb vagyok, mint szülés előtt és ráadásul most várom a másodikat.

14 hetes km, 2 éves lány anyukája

2009. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

A divatból szülés-sel nem értek egyet,szerintem ez már nem az a világ,ahová csak úgy divatból gyereket lehetne szülni.Aki ezt megteheti,az nagyon gazdag.


Viszont azzal egyetértek,hogy sok a nyavalygás.Rengeteg kismama sír-rí,hogy meleg van,meg nem tud aludni,meg fáj a dereka...stb.Olyanokat lehet olvasni:-Ti hogy bírjátok?-Ez szörnyű!-Annyira rossz!-Már nem bírom!-stb.Ők nem tudták mire vállalkoznak?A terhesség ezzel jár,és nem betegség.


Én is kismama vagyok...36 hetes


És szeretek várandós lenni,minden ˝nyavalyájával˝

2009. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem divatból szülnek. És én nem találok semmi kivetnivalót azon sem, ha egy kismama nem akar 20-30kg-ot hízni a terhesség alatt és nem kettő helyett eszik vagy ne adj isten még mozog is egy kicsit. Miért baj az, ha a szülés után is nem csak anyának, de nőnek is szeretné érezni magát? Miért rossz, ha egy már nem szoptató anya esetleg tornázik, futni jár vagy diétázik? Ettől szerintem még nem szereti kevésbé a gyermekét, nem rosszabb anya.
2009. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy kevesebb vagyok, mint az előző terhességem előtt. Amúgy az én környezetemben sincsenek divatból szülők. Nem tudom te hol élsz.
2009. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Persze én javarészt nem sztárokról beszéltem!Sajnos én sok olyan embert ismerek aki e miatt szül!Nehogy már én maradjak ki belőle,mikor már mindenkinek van stb.!!!

Természetesen azokról beszéltem,akik tényleg betegségnek fogják fel ezeket a dolgokat!És akik még szoptatás közben fogyóznak!Nincs azzal baj,ha nő akar leni,SŐT!De ne szoptatás közben,mikor a babának szüksége van a tejcsire!És azok akik ilyenkor magukkal foglalkoznak undorító emberek!

2009. júl. 4. 12:11
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát az elég szomorú ha valaki csak azért szül gyereket,mert a baráti társaságában többeknek is van.Az ilyenek döbbennek rá idővel,hogy nincs elég pénzük,vagy élni akartak még.

Szerintem ez egyre inkább csökkenő tendencia lesz,főleg a rossz anyagi körülmények miatt is.Örülhet az átlag ember,ha magáról tud gondoskodni,meg tud élni.

2009. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Ès te most miért támadsz??

Esetleg nincsen gyereked??Vagy elhíztál és nem megy le rólad??

Ez a divatböl szülést h...eségnek tartom,mert már az emberek nem tehetik meg az anyagiak miatt.Aki meg megteheti,éppen azért nyavajog,mert fgyelnek rá.......

Minenki meg döntse el saját maga,hogy nyavajog vagy sem,mert bizony valakinek tényleg terhes a terhessége.

2009. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!