Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel és hogyan mentetek be a...

Kivel és hogyan mentetek be a kórházba miután elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés ihlette az enyémet, miszerint ha elfolyt a víz, ne várjak apára, inkább hívjak mentőt. Akkor is hogyha apa munkahelye kb 15 percnyire van tőlünk? Lehet hogy ő előbb hazaér minthogy a mentő kiérne.
2012. jún. 13. 18:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
az en magzatvizem nem folyt el, szuletes napom elotti este elkezdtem verezgetni miutan egesz nap iszonyuan fajt a derekam. lattuk hogy komoly igy a ferjem betelefonalt a korhazba amig en pakolasztam-35. heten tortent, meg a csomagom sem volt kesz. anyos is velunk jott, szerencsetlensegunkre. folyton beledumalt hogyan vezessen a ferjem (a korhaz 60 kmre volt, nekem vegere mar 3 percenkent fajt.)
2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ja es szuletesnapom hajnalan szuletett meg a kislanyom, aki tenyleg pici volt 2480 gr es 48 cm:)
2012. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszod, tényleg nem kötözködésből de nekem is eszembe jutott hogy miért nem a férjed vezetett? :)
2012. jún. 20. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!