Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt így, hogy csak...

Más is járt így, hogy csak ennyi tünete volt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Mellem hasonfekvéskor fáj, néha görcsölget a hasam és reggel kicsit étvágytalanabb vagyok. Ezenkívül semmi tünetem nincs.

2012. jún. 13. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, azután jött a java!!

Hányingerem volt egészen a 12. hétig!!

Az a rész borzalmas volt!! :)

Ne aggódj, biztosan rendben van minden, nem törvényszerű a hányinger!! :)

Boldog babavárást!

30hkm

2012. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 9. hétig nem volt bajom, akkor kb. két napig nagyon égett a gyomrom, görcsösen, de ennyi.

Semmi más bajom nem volt, sem előtte, sem utána.


Egyrészt a terhestünetek később is kezdődhetnek, a 7-8. héten, de az is lehet neked sem lesz semmi bajod. Nem kötelező a rosszullét. De még előjöhet...

2012. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem még ennyi sem volt, a 34. hétig, amíg elkezdett vizesedni a kezem meg a bokám egyszerűen nem volt tünetem, csak nőtt a hasam, egy kóbor rossz gyomor vagy mellfájás se volt, egyszerűen semmi :)

örülj neki, szép babavárást

35 hkm

2012. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én minden létező tünetet a 4-20. hét között iszonyú erősen produkáltam, és azért imádkoztam, hogy egyszer múljon el... :)


Örülj neki, ameddig tudsz, mert simán lehet, hogy még most jön a java.

2012. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 6 hetes vagyok. Nekem sincs semmi tünetem csak annyi, hogy reggel én is kicsit étvágytalanabb vagyok. Ma voltam orvosnál, csinált uh-ot és minden rendben van. LEhet, hogy ezt terhessége válogatja vagy úgy lesz ahogy az első is írta, most jön a java. :) Lehet visszasírjuk még ezt a tünetmentességet. :D
2012. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, bocs kifelejtettem, hogy az elmúlt két hétben volt 2 refluxos érzésem, amit egy pohár tej el is múlasztott
2012. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak mellfeszülés volt a 6-8 hét között, majd az álmosság! Azóta semmi más nem volt

36 hkm

2012. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nincs ennél nagyobb ajándék terhesen...

És hát még jöhet azért valami, az elején vagy tényleg. De ne akard annyira... :o)

2012. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

NEkem szintén mellfeszüléssel kezdődött, már nem is tudtam hason aludni. Aztán reggeli, délelötti émelygés, alig tudtam enni.9ik hétig nagy alvások :)

Aztán a 9ik héttől gyomorégés- ez volt a legszörnyűbb, legalábbis visszagondolva, eléggé fájt a gyomrom.

A 12ik héttől nekem minden elmúlt.

Most már csak hamarabb elfáradok, ennyi a terhességi tünetem- lekopogom.


23hkm

2012. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most ezt találták ki újabban, hogy a hányinger, hányás, rosszullét jót jelent, mert akkor küzd a baba, erős.

Ugyan már, mindig kitalálnak valamit. Nyugodj meg. Sógornőm egyszer sem volt rosszul terhessége alatt, és gyönyörű, okos, egészséges gyereke van.

Én most leszek 6hetes, nekem sincs tünetem a mellfeszülésen kívül. Nyugi, ne parázz!:)

2012. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!