Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 31. hetes kismama,...

Tünde000 kérdése:

Most vagyok 31. hetes kismama, és csak a bal oldalon alhasi görcseim vannak! Nektek is volt ennyi idős kismamaként? Mitől lehet? Esetleg valami fájdalomcsillapítási mód? Üdv. Tündi

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 05:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél be emeltebb adagban magnéziumot és feküdj le pihizni! nekem is voltak, pont ennyi idősen. a magnézium és fekvés segített!
2012. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. ma reggel nekem is megint görcsölt balra lent a hasam alja. kicsit lepihentem + magnézium és elég hamar elmúlt. kb:10 perc.

üdv

2012. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És Kipróbálom! :)
2012. máj. 30. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
szívesen, de Neked folyamatosan görcsöl a hasad? vagy csak néha néha?
2012. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van mikor görcsöl van mikor nem! De ha görcsöl akkor egy két órán keresztül!
2012. máj. 31. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is görcsölt tegnap este....vettem egy jó meleg fürdőt, bevettem + magnéziumot.... utána elég hamar elmúlt. mindenesetre elég ijesztő....még csak a 33.hét....
2012. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,eléggé az. De mostmár nincs sok vissza! :) További szép terhességi napokat neked! És jó szülést kívánok.:)
2012. jún. 2. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked is hasonló jókat kívánok :)
2012. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!