Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki augusztus 24-re van kiirva?

Figyelt kérdés
Mar miket vasaroltatok meg?
2012. máj. 25. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én aug. 30.-ra vagyok kiírva. Ruhákat már megvettük vegyes méretben, ágyneműszettet, babyhordót, forgózenélőt, cumisüveget, cumit, ilyesmit megvettünk. Kiságyat kb. 1 hónap múlva tervezzük, és a babakocsit is. Festeni is jövőhónapban fogunk.

Miután kifestettünk és beállítottuk az ágyat leszek kb. 31-32 hetes elkezdem a ruhácskákat rendbetenni.

Te hogy állsz a vásárlással??


26 hkm

2012. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy héttel korábbra, 15-re vagyok írva...

Nálunk 2. gyerkőc, így nézegettem, hogy mik vannak a fiamról.. mivel kislány lesz, ezért a fehér body-k, pizsik, takarók jók, kiságy, bakakocsi stb is van. Rózsaszín, csajos ruhákat kéne vennem, de nincs rá ingerenciám. Mármint annyi jó csajos cuccokat nézegettem, de mind ez a kisruha, vagy póló-leggings kategória, amit nem adok egy újszülöttre. Sehol nem találok pl. ujjatlan pamut rugdalózót, amit bodyra tudnék ráadni. Már egy plüsst vettem, 62-eset direkt, hogy ősszel az jó lesz, de nem is tudom, hogy nyáron mibe kell öltöztetni (a fiam téli baba volt). Vettem már egy rózsaszín plédet is...

Az ágyat majd festés után rakjuk össze, a fiam már megkapta az új ágyát. De a festés majd csak 35 hetesen lesz... mondtam a festőnek, hogy nekünk még júliusban is ráér.... Utána számoltam utána, hogy te jó ég... 34 hetesen megyünk nyaralni, következő héten festés, és még utána pakolászok... remélem azért megvárja a kisasszony, amíg minden rendben lesz... :o)


Ti milyen ruhákat vesztek, és miben kell egy nyári babát pl. 25-30 fok kánikulában sétáltatni? Bocs hogy belekérdezek a kérdésbe, majd azért ennek is utána nézek, mert nem tudom :o(

2012. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a festest keruljetek terhesseg alatt!!!!!!!!

mert ha beszivod a szagot akkor abbol baj lehet.

sogornomek is akkor festettek amikor mar 4 honpos volt sajnos.beteg lett a babaja. orvos mondta hogy tilos terhesen ilyen kornyezetbe lenni.

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nallunk egeszen mas a sorrend:) Babaruhakat mar vettem, sokat kaptam a tesomtol, mert neki a kisfia mar egy eves: ezeket lassacskan mar mind atmostam, es beraktam a szekrenykebe. Babakocsit megvettuk kb. egy jo honapja, mert az ebayrol rendeltuk es jo arba kaptuk meg, babaagyat szinten kapunk a sogornomektol(az ok kisfiuk 2 eves es lecsereltek az agyat), de meg nem hoztuk at toluk, mert at akarjuk rendezni a szobat (egyutt fogunk aludni a picivel), textil pelusokat sokat vettem turkalobol, kis paplankaja is van mar (csak az meg meleg lesz neki), halozsakot vettunk, kezi orrszivot, kisollot. Babaorzot meg a tavaly vettunk, szinten turkalobol jo marka es olcso is volt. Nagyjabol ennyit vettem meg, magamnak meg semmit ami a korhazban fog kelleni.
2012. máj. 25. 15:32
 5/11 A kérdező kommentje:
S pelenkazo is van, szinten kaptunk: egy alvanyos es egy sima, kiprobaljuk majd melyek fog bevallni, ja es popsitorlot is vettem mar. (4 et fizettem, 6 ot vittem, csak ezert vettuk meg ilyen hamar).
2012. máj. 25. 15:34
 6/11 A kérdező kommentje:
A babaruhakat mind kivasaljatok? (nyugodtan lehet kerdezni is, nem zavar, sot lehet tanulok meg valamit).
2012. máj. 25. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Tök jó turiba még nem láttam textilpelust és olyan drága darabja.. mivel elég sok kell belőle. Hálózsák meg plédecske nekem is megvan már, és persze a legtöbb ruhát turiba vettem meg ismerősöktől kaptam. Jah és persze vettem kókuszpólyát is. A kórházi csomagot mikor készítitek el?


első válaszoló 26hkm

2012. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon vegyes méretű ruhácskáink vannak az 56-os és 62-es méretüeket teszem első körbe rendbe azokat vasalom is majd mind.


26hkm

2012. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én augusztus 3.-ára vagyok kiírva, mi is már nagyon sok mindent megvettünk, már csak a babaápolási szerek hiányoznak, textilpelusok meg nekem pár cucc a kórházba. Viszont mi is most tervezünk festést, mert azt akarjuk, hogy minden gyönyörű legyen és ragyogjon a lakás, de mondjuk mi a szobát nem festjük, mert ott tapéta van.


30 hkm

2012. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én augusztus 21re vagyok kiírva. Megvan már a babakocsi meg a kiságy. Ágyneműnk is van,csak huzatot kell rá venni.Mi jövőhéten kezdünk el vásárolgatni. De nem nagyon merek még. Igaz,tegnap a doki,azt mondta UH-n,hogy látja a zacsit,de annyiszor olvastam már,hogy ebből lehet még kislány és nem merek nagyon vásárolni.Végülis azokat megvesszük jövőhéten,amik uniszexek a többit meg júliusban.
2012. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!