Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki augusztus 31-re van kiírva? Hogy vagytok, hogy bírjátok az utolsó napokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én 30-ra, de már nagyon elég. Fáj a szeméremcsontom és a csípőm, meg rettentően nyűgös vagyok. Viszont semmi, de semmi jele nincs, hogy esetleg ezen az utolsó holnapi napon ki akarna bújni a kis bitang. :)

Megvan a nyákdugóm, jóslófájásom egyáltalán nem volt, nem torzul az arcom, nem szállt le a hasam, magzatvízszivárgást sem vettem észre. Ja, és a hidegfront is hiába jött. :) Úgyhogy csak reménykedem.

És Te?

2010. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Én is hasonló cipőben vagyok, azzal a kivétellel, hogy nekem vannak jósló fájásaim- második babámat várom- nyákdugóm már távozott, sűrűn keményedik a hasam és már maximálisan lent van. Sajnos én sem érzem, hogy nagyon ki akarna jönni a kiscsaj, mert a frontok egyáltalán nem zavarják, sőt. Te melyik kórházban fogsz szűlni? Első babád lesz? Van fogadott dokid, szülésznőd?
2010. aug. 28. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Óó tényleg, 1-2 haskeményedésem nekem is volt már. De nem vészes.

Első babám lesz, kisfiú. Pécsen fogok szülni, és igen, orvsom és szülésznőm is van.

2010. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én Bp-en fogok szűlni, nekem is van választott dokim, szülésznőm.:) Majd 30-án gondolok Rád.:) Amúgy nekem is kisfiú lett az első babám, 6 óra alatt megvolt, 4 nappal előbb jött mint a kiírt időpont, de minden a szakkönyvek szerint alakult. Elfolyt a magzatvíz, tusolás, irány a kórház, hat óra múlva már ettethettem is a picurkámat. Kívánom, hogy Neked is ilyen könnyű, probléma mentes szülésed legyen.:)
2010. aug. 28. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, és reméljük, hogy Neked a második még gyorsabb lesz, mint az első!

Majd ha hazajöttetek írj ide, én is írok majd!

Sok sikert!

2010. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ok, majd írok, ha meg lesz a kiscsaj!:) Majd jelentkezz Te is, hogy mi volt, hogy volt.:)))
2010. aug. 28. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én augusztus 30-ra vagyok kiírva, és még nekem sincsen semmi jele. Orvosnál pont ma jártam, de a helyzet változatlan.

Viszonylag jól viselem, de persze már nagyon várom a kisfiamat, aki első babám lesz.

Mindenkinek aki nemsokára szül könnyű és gyors szülést kívánok!

2010. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szeptember 1-re vagyok kiírva. Nekem is már mindenem fáj, de ez a kisfiúnkat nem zavarja. Nagyon várjuk, első baba lesz, de ahogy a dolgok állnak, még kicsit várhatunk tovább...
2010. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én aug. 26-ra vagyok/voltam kiírva! :-) Ha a kérdésre azért még válaszolhatok, hát elég nehezen viselem ezt a csúszást, pedig csak 3 nap eddig :-) Nagyon nem szeretnék indított szülést :-/ Inkább tartoztam volna azoknak a táborába, akik a kiírtnál előbb szülnek, bár a dokim szerint az esély a korábbi illetve későbbi szülésre is 50-50%, a kiírt napon pedig csak kevesen szülnek.
2010. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de valahogy még az élő fába is belekötök mostanában..:( Van hogy röhögő görcs tör rám, van hogy világvége hangulatomban sírok, egyszerűen nincs arany közép út. Ti mivel próbáljátok meg lefoglalni magatokat?
2010. aug. 29. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!