Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki augusztus 31-re van kiírva? Hogy vagytok, hogy bírjátok az utolsó napokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én baba -mama könyveket olvasok, párommal elmegyünk egy jó nagyot sétálni, kutíusommal játszok, de ma pl beültem a kislányom szobájába, és elsírtam magam hogy mennyire jó lenne ha már itt lehetne velünk :)folyamatosan a fagyit és a csokit kívánom, és ma 3* fordultunk meg a fagyizóba :) aug. 27 re voltam kiirva :)
2010. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lányok! Ha tudtok ALUDJATOK, PIHENJETEK, OLVASSATOK, TÉVÉZZETEK... :) Egy darabig ezek kimaradnak.... :) Aki még nem szült: Könnyű szülést! Aki már anyuka lett: gratula!!!! :)

Egy kisfiúcska anyukája

2010. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok. Nem hiába voltam aug. 30-ra kiírva, aznap meg is született a fiam, 12:20-kor. 52 cm, 3380 grammal.

Hála Istennek könnyű szülés volt, 10-kor kerültem be a szülőszobába, 12-ig jöttek.mentek a fájások, délben bekötötték az oxitocint, és 20 perc múlva már kint is volt. Sokkal, de sokkal rosszabbra számítottam. Bár én azt vallom, hogy a hozzáálláson sok minden múlik, és én az elmúlt 9 hónapban arra koncentráltam, hogy könnyű szülésem lesz. Bejött! :)

Majd ha ráérsz, írd meg, hogy Nálatok mi újság!

2010. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia! Ez úton gratulálok a kisfiadhoz, valóban könnyű szülésed volt.:)) Szerencsére én sem szenvedtem túl sokáig, szerdán 7-kor burok repesztéssel indították a szülést és 11:15-re már meg volt a kislányom. Igaz, nem volt könnyű, mert 4560 grammal és 61 cm-el született.:)

Jó egészséget kívánok a kis családod részére. :D

2010. szept. 14. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!