Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyi idősen...

Normális, hogy ennyi idősen is fáj, ahogy kinyomja magát vagy erősen rugdos? 28hkm

Figyelt kérdés
Még csak 28 hetes vagyok, de amikor nyújtózik, vagy elkezd nagyon ficánkolni, néha bizony fáj. És elég aktív baba, szóval naponta 1-2x van ilyen; amúgy egész nap nyüzsög, de az jó érzés. Az erős rugás jelentheti, hogy nem jó neki valami?
2012. jún. 1. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jelenthet, minden rendben, csak hát kezd szűkös lenni a hely :) Nyugi!
2012. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok. Nekem is elég erőteljesen mozgolódik minden nap többször, de próbálok olyankor kényelmesebben ülni, állni. Egyébként imádom ahogy izeg-mozog odabent:)
2012. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok :) Én is imádom a kicsi babám, édes ahogy nyüzsög, csak megijedtem, hogy még elég sok van hátra és már most meg kell vele beszélni, hogy "ez Anyának picit fáj" :) Boldog babavárást
2012. jún. 1. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma töltöm a 36. hetet és hidd el, még 2-3 hét és lesz ennél rosszabb is. Most már nagyon feszít, kevés a helye és szinte minden mozdulata kellemetlen, tegnap 2800 grammra becsülték a 30. hetin még csak 1600-ra. 5x annyival érzem nehezebbnek ebben a pár hétben a pocakom és ami ott történik, alig várom, hogy megszülessen, nagyon várjuk már :)
2012. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és már nagyon erősen és fájón tud rugkapálni a fiatal úr idebent. Néha felszisszenek, vagy úgy maradok egy pillanatra ahogy voltam, mert nem bírok moccanni. Van,hogy ha kidudorítja valamijét és meg óvatosan nyomom vissza,hogy húzza vissza a valamijét.. Már harmadszorra élem át, de még most is egy csoda ez!!
2012. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
abbann az időben én is fájdalmasan éltem meg,de eltelt 3 hét és nem lett rosszabb:)nekem a bordáimmal erősíti a lábait,az viszont a mai napig megszokhatatlan:Dnálunk reggel mindig akkorát rúg,h még a takaró is csak úgy mozog.akkor kel:)az pedig nem rossz,úgyh sztem semmi kivetése nincs a nagy rúgásokkor se:D
2012. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!