Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehet probléma ha két...

Az lehet probléma ha két napja nem érzem annyira erősen mozogni a babámat? Bővebben lent.25hkm

Figyelt kérdés
18hetesen éreztem először,az utóbbi 1-2 hétben már nagyon ficánkolt és néha csak úgy hullámzott a hasam. De 2 napja néha néha mocorog és akkor se olyan erősen. Ez normális? A tény,hogy mozgalmas napjaim voltak. Ez befolyásolhatja?
2012. máj. 11. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A mozgalmas napok nagyon is befolyásolják. Igyekezz pihenni, amikor lehet. A lényeg az, hogy mozog.
2012. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen,nekem se nagyon mozog a babám 1hete.29hetes km vagyok.A lényeg az,h néha érzed,hogy mozog 1nap 1-2szer,akkor nincs gond.
2012. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még egy tipp. Ha nagyon aggódsz a babádért, akkor kézi dopplert be lehet szerezni és a szívhangját meg tudod hallgatni, ahol akarod. A kézi doppler akár a váltáskában is elfér.
2012. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg, hogy amikor én nagyon aktív vagyok, akkor ő alszik a hasamban, vagy nyugton van.

Amikor leülök, vagy lepihenek, akkor viszont élvezi a nyugalmat, és ő mozog.

Lehet neked is ezért mozgott keveset.

Amúgy meg őket is megviseli a front, vagy befolyásolhatja, többen is írták itt nem is olyan régen :)

Az én lányom szétrúgja a hasamat front alatt, én meg csak kábulok ide-oda :S

Mindenkié más baba egyébként.

Szerintem sincs semmi félnivalód :)

2012. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!