Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 percenként erősen keményede...

20 percenként erősen keményedek, alhasi nyilallással. Ez a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Köszönöm aki válaszol! 38 hetes vagyok! Pontosan 20 percenként bekeményedik a méhem, és amikor a legerősebb, akkor nyilall az alhasamba. Teendő? Várjak?
2012. ápr. 27. 10:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha 20 perces akkor még várjál nyugodtan. Mérd az időt és ha sűrűsödik, akkor irány a kórház! De be is ülhestz egy kád meleg vízbe és ha elmúlnak a keményedések, akkor ezek csak jóslók.
2012. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen, várj. :) Én is 38 hetes vagyok, volt nekem is ilyen pár napja, végül megszűnt. Esetleg zuhanyozz le, és nézd, hogy szűnik-e. Ha sűrűbbé válnak a fájások. Akkor itt az idő. :)
2012. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tegnap is ez volt délután, letusoltam, és akkor csillapodott, de nem szünt meg. Éjjel semmi nem volt, most megint elkezdte! Kb 15 perc mig a férjem haza érne, és még 15 perc, mig beérünk a kórházba. Mikor szóljak neki ? 10 perceseknél?
2012. ápr. 27. 10:48
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Akár az is lehet. Ülj be egy kád meleg vízbe, ha erősödik akkor holnap legkésőbb babázol, ha gyengül/elmúlik akkor még kicsit várnod kell :)


Ha nem vagy messze a kórháztól akkor még várj szerintem, természetesen ha más panaszod nincs. De ha felhívod a dokid akkor biztosra megmondja, hogy mit tegyél.

Izgi már ilyenkor :) Könnyű és gyors szülést kívánok!!

2012. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Második vagyok. Szerintem 10 perceseknél bőven elég. :) A férjem orvos, nálunk is pont így van - 15 perc míg hazaér értem, 15 perc, míg beérünk. Azt mondta, hogy ha épp dolgozna, 10 perceseknél mindenképp indulnunk kell.
2012. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 E61 ***** válasza:
86%
Szia!Ezek jóslók is lehetnek. Pihenj le és, ha sűrűbben jelentkezik irány a doki!Minden jót kívánok!
2012. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha pontosan 20 percenként jön alhasival, akkor beindult.

Én is vártam, mert azt hittem ez jósló, aztán az 5 perceseknél már elhittem. :D

Végül is beértünk.... :)))

2012. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Annyira várom már a kis törpémet!! Boldog babavárást, babázást mindenkinek!
2012. ápr. 27. 10:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Várok, hogy sürübb lesz-e, felhivom a dokimat is, majd d.u. jelentkezem, és mondom, mi volt!
2012. ápr. 27. 10:52
 10/26 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen messze laksz a kórháztól?
2012. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!