Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 percenként erősen keményede...

20 percenként erősen keményedek, alhasi nyilallással. Ez a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Köszönöm aki válaszol! 38 hetes vagyok! Pontosan 20 percenként bekeményedik a méhem, és amikor a legerősebb, akkor nyilall az alhasamba. Teendő? Várjak?
2012. ápr. 27. 10:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ez izgalmas :-) Egyszer már én is voltam Wc-n azóta.Hát nem tudom mit csináljak.Én most nem érzek nyilalást egyenlőre.nem tudom mi lesz még.5-tól rendel a doki magánba majd addig elválik.Bár időpontom nem lesz,de csak fogad ha megyek,olyan aranyos.nem hinném hogy nem nézne rám.Még várhatnának egy-két hetet a kis törpék
2012. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvolt a ctg, meg is vizsgált. Olyan fájásaim voltak, hogy majd kiakadt a gép.. De nem rövidült az idő. 20- 25 percenként jön! Vizsgált, a méhnyak rövidült, kivül-belül 1 ujjnyira nyitva vagyok, azt mondta, ezek egyenlőre jóslók, de bármikor rendszereződhetnek, és akkor megyünk SZÜLNI!! Pihenjek sokat, és legyek türelmes. :))) Igen, ő is azt mondta hogy a front, és lehet meg is hozza a drágámat!
2012. ápr. 27. 14:14
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok előre is. :))))
2012. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Örülök hogy érdeklődsz, még egybe vagyunk. Ugyanugy 20-25 percenként keményedek, kb 4 órán keresztül, és elmulik. Pár ór apihi, és megint.. ma megyek uhra, fél 6-ra majd irom, mit mondott a doki!!
2012. máj. 4. 10:52
 26/26 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? babázol már?
2012. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!