Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon utálom magam, és...

Nagyon utálom magam, és szörnyen bűntudatom van! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Három fiam van. 10,7 és 4 évesek.Most újra terhes vagyok,épp ma 28 hetes.Ma reggel fél 8-ra volt időpontom.Ma reménykedtem,hogy megtudjuk a nemét,mert eddig még csak tippelni sem tudott a doki.Na mentünk a férjemmel,hogy most juhú lehet,hogy kislányunk lesz.Az ultrahangon olyan "terpeszt" nyomott,hogy tisztán láttuk,hogy kisfiú.Nagyon szégyenlem,de elsírtam magam,hogy nekem már soha az életben nem lehet kislányom.Annyira bűntudatom van,hogy nem tudok örülni neki.Úgy érzem magam,mint aki nem szereti a gyerekét,pedig imádom.....Szörnyen érzem magam:( Volt valaki hasonló helyzetbe?Akár úgy,hogy az első pl. kisfiú másodiknak kislányt akartak,de fiú lett?Vagy ugyanez csak 3 gyerekkel?Volt valaki ilyen helyzetbe? Hogy dolgozta föl? Rettenetes anya vagyok.....

2012. jún. 12. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya! én is elsírtam magam mikor megtudtam hogy fiam lesz. de sikerült elfogadnom, és most épp annyira várom mint ha kislány lenne!
2012. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy rossz anyuka. Mi ugyan az első babánkat várjuk, de én rettenetesen vágytam egy kislányra. A doki elhúzott előttem egy mézes madzagot miszerint 80%ban kislányt lát. 2 hétre rá megkukacosodott. Rettenetes bűntudatom volt mint most neked. Persze kaptam a letolást a férjemtől hogy nem is örülök a kisbabánknak meg hasonlók (ő fiút szeretett volna). De ez nem igaz. Attól nem leszünk rossz anyák ha másra vágytunk. Hisz nem fogjuk kevésbé szeretni a gyerekünket emiatt. Én azóta beletörődtem és próbálok olyan dolgokon gondolkodni hogy talán még jobb is egy fiú mint egy lány! :-) Sőt, az sem segített hogy a közelemben a barátnőim rokonaim mind mind kislányt várnak. Hát nekem ezt dobta a gép. Majd a második lány lesz. :-)

Boldog Babavárást!

31 hkm

2012. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Akkor megnyugodtam !:)
2012. jún. 12. 12:31
 14/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

írtam privit, olvasd el kérlek.

2012. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!