Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok, és...

Pár hetes terhes vagyok, és az állandó hányinger mellett úgy érzem mindig, mintha ki lennék száradva, mintha nem innék eleget, pedig iszom, mert ez nagy nehezen megmarad bennem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom, én nem hánytam, mégis folyton szmjas voltam. Gondolom, te sok folyadékot veszítesz a hányással. Ha dodsz akkor igyál, hogy pótold.
2008. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha van lehetőséged szerintem mérd meg a cukrodat.Ásványvizat igyál,és próbáld ki a húslevest.

Egy utolsó hónapos kismama

2008. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vércukrod mérése jó ötlet , a felkiáltójellel ellátott gyógyszertárakban ingyen megmérik kérésre.Sok-sok folyadék a lényeg, és próbálj b6 vitamint enni, hátha alább hagy a hányásod.
2008. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, megmérem a vércukorszintem.
2008. ápr. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!