Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől görcsölhet 6hetes...

Mitől görcsölhet 6hetes terhesen a hasam (méhem környékén)?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ilyenkor tágul és azt érezhetem.Jól gondolom?

Illetve a derekam is fáj,pedig nem szokott.


Szerintetek?



2012. jún. 10. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
sajnálom.kíváncsi vagyok mi lesz.az uh nem hiszem h vetélést okozna.kitartás!
2012. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát ez nem hangzik valami jól... Az UH elvileg nem okoz bajt.

Szorítok Neked délben!

2012. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Na, mondtak valamit?
2012. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Most értem haza a kórházból egy órája.

Sajnos elvetéltem.

És volt egy altatásos tisztító/befejező műtétem.


Reggel 9óra óta bent voltam a HCG szint miatt,azt mondták hazamehetek,mert csak 11kor lesz eredmény.

De inkább kivártam a vérzés miatt is,hogy megvizsgáljanak.


HCG közepesen magas volt,tehát volt terhesség,de valószínűleg vasárnap(2napja) a barnás vérzéssel elkezdődött a vetélés.

A doki megvizsgált és egyértelműen mondta,hogy vetélésem volt és amint lehet műtenek.

14:30-kor bevittek a műtőbe elaltattak,nagyon féltem,mert soha sem voltam még altatva,végig bőgtem míg ébren voltam.Csak éreztem,hogy folynak a könnyeim a hajamba ahogy feküdtem.Aztán éreztem,hogy elbódulok...Majd felébredtem,de már kint voltam a műtőből.Kérdeztem mennyi idő volt,mert nagyon soknak tűnt. Válasz: 10perc


Hát ennyi.10perc


Bent tartottak este 9-ig és vissza kell mennem 6hét múlva.


Azzal nyugtattak,hogy a természet tudja,hogy miért alakult így és jobb hogy szelektál,mert így biztosan egészséges lesz a következő.

De én nagyon össze vagyok törve.

Egyfolytában sírok.Tudom,hogy még picike volt,de akkor is volt...

2012. jún. 12. 22:47
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt érzek Veled!Nekem tavaly júliusba ugyanez volt,csak velem mindez külföldön történt.3 hónap múlva ismét terhes lettem,még egy hónap és magamhoz ölelhetem a kisfiamat!Hiába írnék bármit ilyenkor vigasztalhatatlan az ember!Fel a fejjel!Gyógyulgass!

36hkm

2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, velem ugyanez már 2 x megtörtént, pontosan úgy ahogy írtad, sőt az első alkalommal csak a 11. héten kezdődött, de a baba már nem fejlődött 4 hete... az fájt a legjobban, hogy halott babának örültünk, simogattuk, becéztük és nem is tudtuk, hogy ő már nem él :( a második egy éve nyáron a 8. héten. most vagyok 6+2 és voltam uh-n élt, minden nap azt várom mikor múlik el a hét és jövő héten megyek kontrollra. Csak reménykedhetek, hogy nem lesz semmi baj és ez most tényleg meg fog születni. Teljesen veled érzek, én is összeomlottam, de majd fel kell állnod és igyekezni kell megerősödnöd egy újabb babát össze tudtok hozni ne félj. És tényleg engem is azzal vigasztaltak, hogy nem voltak életre képesek, és jobb ez így, mint betegen megszületnie. Ja, tudod az első alkalommal mi "vigasztalt"? Volt egy ismerősünk, aki ugyanolyan idős terhes volt mint én lettem volna, de neki a 25. héten mondták meg, hogy nagyon komoly szívelégelenség, és akkor megszülettették vele a babát. És akkor azt mondtuk a párommal: mi is veszítettünk, de még nem éreztük mozogni, nem vásároltunk, nem igazán fogtuk fel, de ők mennyivel jobban vannak megviselve, hiszen uh-n látták, érezték és még a szüléssel is meg kellett küzdenie szegénynek. Hát sajnos a mások veszteségéből merítettem erőt és amikor találkoztunk nekem kellett őt megvigasztalnom és el sem mondtm neki, hogy mi is elvesztettünk egy babát. Mindezt csak zért írtam le, hogy lásd vannak rosszabb esetek is, és nem vagy egyedül a fájdalmaddal, mégha most nagyon nagyon fáj is a veszteség. Pihenj sokat és majd szurkolunk, hogy mielőbb kiemelkedj ebből a bánatodból :)
2012. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló!


Nagyon köszönöm,hogy leírtad!!!Nagyon sokat segített,komolyan.

Annyira jó,hogy van ez az oldal,mert az ismerőseimmel nem szívesen beszélnék róla,főleg,hogy nem tudnak hozzászólni vagy mit mondani,hisz nem élték át.


Nekem ez volt az első vetélésem és nagyon megviselt lelkileg.Lassan 3hete,hogy történt és még van hogy éjszaka sírok és sírok.

Próbálkozni nem tudom mikor leszek újra képes.Nagyon félek attól mi van ha megint meg történik.

Azt is hallottam,hogy progeszteront adnak és azzal elkerülhető a vetélés.Nem tudom megelőzésképpen is vagy csak a baj van.


Sajnálom,hogy veled is megtörtént,főleg,hogy többször is.

Most jól vagytok??

Ha jól számolom holnap leszel 8hetes.

Írj!!

2012. jún. 30. 21:33
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is pontosan ugyan így történt februárban. Nekem sem láttak semmit, pedig volt három pozitív tesztem, plusz a vérből is megállapították hogy van/ volt terhesség. Nekem ez az egész egy hétig húzódott..:S de hál Istennek nem kellett műteni. Első próbálkozás volt. Mindig ő marad nekem az első:(

Mi augusztusban fogunk újra rá állni a dologra:) már nagyon várom, de nekem kellett ez az idő (fél év). Az orvosom azt mondta hogy augusztus elején keressem fel, megnézzük hogy alakul a ciklus, és a vetélés elkerülése érdekében, én úgy értettem hogy már előre kapok injekciót, valószínű progeszteronk. Meg innentől kezdve mindenhol ha kérdezik ha nem mondani kell hogy már volt egy ilyen, és különösen figyeljenek oda.


Nagyon együtt tudok vele érezni. Ez persze rajtad msot nem segít, nagyon szorítok a következőhöz:)


Első baba lett volna? Az is mondták nekem hogy az elsőt a szervezet nem ismeri fel és kilök (előfordul, hogy csak ennyi a baj...:S) de hogy ez általában a többinél már nme fordul elő, mert onnantól felismeri. Azt nme tudom hogy ezzel csak vigasztalni akartak e, de van benn valami.

2012. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Sajnálom ami veled is történt!:(


Nem első baba.Már van 2kisfiam.3éves és egy 1,5éves. Nem volt tervezett,vagyis nem mostanra,de megtartottuk volna.De nem maradt velünk! :(

Akkor úgy voltam,hogy azonnal szeretnék újra próbálkozni,mert nagyon beleéltem magam az újabb babás korszakba és nem bántam volna.

De most,hogy 3hónapja történt,most úgy érzem nincs itt az ideje. Sajnos nagyon megváltoztak az életkörülményeink,emiatt is későbbre várjuk a 3.babánkat.Mert biztosan lesz,majd ha a kicsi is ovis lesz már és én már dolgozom.


Nálatok,most augusztusban sikerült a baba?

Írják,ha van kedved! :)

2012. szept. 13. 22:54
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!

most láttam hogy még írtál:) Auguszusban mégsem próbálkoztunk, mert eléggé lebetegedtem, láz antibiotikum meg minden. Szeptember 12 én meg jött és onnantól nem védekezünk. Már annyira vártam ezt a hónapot:) Van bennem egy kevés félelem, de bízok a legjobbakban. Ez idő alatt a hormonjaim is beállítottuk, nem volt velük minden rendben.

És ti akkor mikor szeretnétek?gratulálkok a gyerekeidhet:) Biztos nagyon jó érzés anyukának lenni. Már nagyon várom.

2012. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!