Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hét környékén ki mennyi...

21. hét környékén ki mennyi hízásnál tartott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én soknál, most 23 hetes vagyok és +10 kiló.

172 centivel és 63 kilóval kezdtem a terhességet. Nem tudom mitől hízok, dokim szerint genetika. Lányommal is ugyanígy híztam, de mivel akkor hormonbogyókat szedtem és cukrom is magas volt, betudtam annak.

Most minden tökéletes ilyen szepontból+ sok zöldség és gyümölcs + sok mozgás, mégis szaladnak a kilók.

De nem érdekel mostmár, hamra leadtam anno is, szülés után 9 hónappal vékonyabb voltam mint valaha, most is így lesz, főleg két gyerek mellett:)

2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elötti induló súlyomnál -5kilóval kevesebbnél tartok.



20hkm

2012. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok, 18 kg-nál jártam a 20.héten. Előtte fogyóztam, le is ment jócskán, de alig ettem valamit egy nap, egy szendvics, egy leves, vagy egy fél adag hús körettel...

Mikor megtudtam terhes vagyok, elkezdte normálisan étkezni, na meg szorulásom is lett, így hamar felszaladtak a kilók . A vége 32 kg lett, de a szüléssel lement 17, a többi pedig utánna.

Sehol sem nyúlt meg a bőröm, egy csíkok sem lett.

2012. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen +6kg-nál jártam most 24 hetesen +7kg.
2012. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, és kb 11 kg-nál tartok, de most vagyok 66 kg.

Én örülök, mert a normál súlyom nem babásan 63 kg körül mozog. Nagyon le voltam passzolva.

Fiammal 63-ról indultam, 11 kg-ot híztam.

Lányommal 62-ről indultam, 6-ot híztam.

Most 54-ről, és most vagyok 65 kg.

2012. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Én 21 hetes vagyok, és olyan - 2-3 kilónál járok. Kíváncsi vagyok mennyi lesz a vége! :)

2012. máj. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!