Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várja valaki Május végére...

Várja valaki Május végére (vagy a környékén) a babáját?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Hogy bírjátok? És hogy áll a baba szoba ?


Én már kimostam, vasaltam mindent, de még a költözés elöttünk áll. Úgyhogy még a másik lakást takarítjuk, és pakolászunk át oda :))

Amúgy még teljesen jól vagyok, nem vizesedek meg semmi , csak a stiák jönnek(de azok majd mennek is:) babuci már legalább 2 hete nem túl aktív, de naponta többször bejelentkezik, hogy " itt vagyok" :)


2012. ápr. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én május elejére, de már nem bánnám, ha kibújna. :))) Rengeteg a jósló, a nyákdugó már elfolyósodott úgy 4-5 napja... Nem tudom mikor lesz baba ebből de nagyon várom. :)
2012. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 timszy25 ***** válasza:
100%

Én május 29-re vagyok kiírva.Már mindent kimostam,kivasaltam már csak a babaszoba van hátra amit most a hosszú hétvégén fogunk berendezni.

Én sem vizesedek szerencsére viszont éjszaka már elég rosszul alszok.Sehogy se jó,ég a gyomrom,sok a savam meg a lábam is görcsölget.Nekem még elég aktív a babám elég sokszor jelez hogy ő is itt van:)

És te kedves kérdező mikorra várod a babát?

2012. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Éjszaka én is fel szoktam ébredni, és néha borzalmasan gyötör a gyomorsav... De olyankor bekapok pár szem háztartási kekszet, friss vizet iszok, és már tudok is szunyálni :)

És május 27-re vagyunk kiírva, de maradhatna bent egy kicsit tovább(költözés, rendezkedés miatt)

2012. ápr. 28. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én május 20-ra vagyok kiírva, második gyerkőc lesz. Már nagyon várom, hogy kibújjon, mert már elég nehezen viselem. Sokat vizesedem, nem tudok már aludni, sehogy se jó, A nagy (20hós) is teljesen lefáraszt. Ruhák kimosva, kivasalva, a babaszoba is félig kész, még a nagyfiúnak várjuk az új ágyát. Remélem hamarosan megérkezik. A kis csajszim elég mocorgós, szeret bent lenni, semmi jele, hogy hamarabb szeretne érkezni. :-)
2012. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


május 29-re vagyok kiírva, de még sehol sem tartunk sajnos :S

Szoba most lett festve, jövő héten lesz még csak parkettázás, ha minden jól megy, jövő vasárnap költözünk vissza, ruhák még nincsenek kimosva, el se tudnám hova pakolni...

Éjszaka 2 óránként járok pisilni, nem vizesedek hála Istennek, de már kényelmetlen az alvás mindkét oldalamon, hátamon pláne...:-) Stiák nincsenek egyáltalán, szerencsének mondhatom magam!(lekopogom) :-))

De nyugtatom magam, hogy mostmár nem sok van vissza, és ki kell bírni, mert a végkifejlet számít csak! :-)

És alig várjuk már a bébikénket :-)


Mindenkinek további boldog, zökkenőmentesebb babavárást..! :-)

36 hkm

2012. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én május 20.-ra vagyok kiírva. Hál Istennek elég jól viselem. A kis csajszim nagyon mocorgós, bár a meleg miatt már csak fele annyit mozog. Nekünk megvan minden, még a kórházi motyóból hiányzik 1-2 dolog. A ruhákat kimostam, vasaltam, velünk egy szobába lesz, mert mi anyósék lakunk, de már rendbe raktam mindent. Tárt karokkal várjuk. Aludni jól alszom, de a 3 óránkénti pisilés megvan.
2012. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti !

Nekem sincs még hova pakolni, ezért úgy oldottam meg, hogy kimostam, vasaltam, bele egy zacsiba/zsákba és úgy dobozba :))

2012. ápr. 29. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is május 27-re vagyok kiírva. Igazából minden kész (na jó, még pár ruhát ki kéne mosni, amiket hétvégén vettünk, de ha nem sikerül szülésig, az sem baj). Egész múlt héten távozgatott a nyákdugó, de most nyugi van. Egy hete 3110 volt a méhszáj, éjjel legalább 6x ki kell mennem a mosdóba. Már folyton van valami kínom, hol görcsöl, hol nyom, feszít a pocak, és a meleget is nagyon rosszul bírom, pedig ez még semmi... :)

Jó lenne, ha a kisfiam is egyetértene, és valóban a megálmodott 7-én jönne világra. :)

2012. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!