Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapest-Gödöllő környékén...

Budapest-Gödöllő környékén van olyan 4D UH, ami árban elfogadhatóbb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapest XVI. ker, Matyasfold klinika, Prodam utca. A godolloi hevrol, ha jol emlkeszem, a Matyasfold repuloternel kell leszallni, ott be a Pilota utca, amibe beletorkollik a Prodam utca. Itt nezheted meg az arakat: [link]

Ha sima UH 4D babamozival, akkor 14000, ha genetikai UH+babamozi, akkor 23000. Nem tudom, hogy neked ez az ar elfogadhato-e. En 3 eve oda jartam terhesgondozasra es a szonografus, aki meg most is ott van, nagyon erti a munkajat es en mindennel meg voltam elegedve. Mar akkor is ilyesmi araik voltak, azota nem nagyon emeltek. DVD-re kiirjak a felvetelt.

2012. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!