Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » NAGY bilit hol tudnék venni?...

NAGY bilit hol tudnék venni? Ahol eddig néztük kicsik voltak vékony ülőrésszel! Gödöllő, Bp. Külső része

Figyelt kérdés
Vettünk puha wc ülőkét, de akárhogy próbáljuk nem ül rá
2011. nov. 21. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltátok a wc-re ültetni wc szűkítővel?
2011. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, most gyorsan: [link]


Erre gondoltam esetleg, ha nem válik be a wc. :)

2011. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Vettünk puha wc ülőkét, de akárhogy próbáljuk nem ül rá"


Sajnos teszezni nem szoktunk, sajnos sok rosszat hallottam róla! :(

2011. nov. 21. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a Teszre gondoltam, ezt dobta a gép, ezt gyorsan kimásoltam, és linkeltem Neked. Amúgy én nagy Teszes vagyok és Vaterás vásárló. 90%-ban ott szoktam vásárolni, és eddig még nem csalódtam hála az égnek. Én meg vagyok elégedve vele nagyon, még postaktg-el is megéri venni ezt-azt. Legalábbis nekem nagyon megéri. Nemrég egy ágyat vettünk a bolti ár több, mint feléért, és nagyon szuper! Kisfiamnak ott veszem a ruhákat, cipőket. Persze cipőből pl nem az agyonhasználtat, hanem lehetőleg újszerűt,vagy újat, hidd el ki lehet fogni, csak türelmesen, alaposan meg kell nézni az árut, mielőtt megvennéd. Kérdezz az Eladótól, van rá lehetőség, vagy néz meg feltétlen az értékeléseit, az is nagyban számít. Bocs a kitérőért, de tényleg megéri vásárolni ott, mert nem mindegy, hogy a boltban 5000Ft valami, ott meg ua. a valami 1500Ft-ba kerül... Persze ha a pénztárcád megengedi, hogy új dolgokat tudj vásárolni, akkor tekintsd válaszomat tárgytalannak.


Link az ágyról: [link]


Csak azért küldtem, mert ha pontos vagy, türelmes, oda figyelsz, akkor nem lehet semmi gond!


Bilire vissza térve: Küldök néhány linket, ha nem baj, nézd meg őket, veszteni valód nincs. :)

[link]


[link]


Ez drágább: [link]


Ilyet már linkeltem, de ez olcsóbb: [link]


No, hát ahogy gondolod...Amúgy most felcsigáztál, mert sztem én is vehetek másikat, nagyobbat, mert nekünk ilyen van, de lassan kicsi lesz.: [link]


De szerencsére wc-re is megy, csak a szobában van ha gyorsan kell, és egyedül pisil, kakil kisfiam.

Remélem azért tudtam segíteni, és majd eldöntöd, hogy mit szeretnél. Jó éjt! Szia!

2011. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!