Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a magzat víz? 33 hetes vagyok

Ez a magzat víz? 33 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Elmegyek pisilni utána megyek pár lépést és érzem h folyik vissza se bírom tartani. De akkor is folyik néha ha nem megyek wc re csak sétálok. Elsőnek azt hittem hogy nem tudom vissza tartani de este is mikor" lusta" vagyok kimenni a wc re akkor vissza tudom tartani. Szerintetek csütörtökön kell mennem az orvoshoz ne várjak addig vagy volt így valaki?!
2012. jún. 9. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! De legalább jó kezekben vagy! Ott mindent megtesznek értetek!

Vigyázz magadra! Kívánom a legjobbakat!

32hkm

2012. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát a következő hetekhez sok erőt neked és a babádnak. Én átéltem a koraszülést és voltam a lányommal a koraszülöttosztályon, nem kellemes de gyorsan otthon lesztek. Jó kezekben vagytok.

Majd írd meg mi van veletek.

2012. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!