Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség váltja ki ezeket...

A terhesség váltja ki ezeket belőlem?

Figyelt kérdés

második babámat várom, 18 hetes vagyok,

kislányom 2 éves,.apa egész nap dolgozik minden nap szinte,

én meg magam vagyok itthon, és nagyon magányos vagyok, minden nap sírok,oké elfoglalom magam a kislányommal rendezem a háztartást, de minden napom ugyanolyan..unalmas.

nincsen barátnőm akihez lemehetnénk, és még sorolhatnám.


kicsit érzem hogy a hormonok is közrejátszanak a kislányommal nem voltam ennyire készen...


mit tegyek hogy ne legyek ennyire elcsépelve?



2012. jún. 6. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ehhez nincs köze a hormonoknak szimplán csak hisztis vagy. Keress valami hobbit, lehetőleg olyat amivel pénzt is lehet keresni és akkor faternak sem kell éjjel nappal melózni hogy letartson ;)
2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Én a 3. gyerekkel vagyok most pocakos és az első kettőnél nem volt ilyen mint most a 3.-kal. Én is ugyan ebben a cipőben vagyok! Napi szinte unatkozom, nem találom fel magam. Habár az én lányom és fiam már iskolások(2. és 4. osztályosok)tehát egész nap egyedül vagyok. Barátnőm van de őt sem rángathatom éjjel nappal amikor úgy tartom kedvem, mert sajnos eléggé beteg! Szóval én kötéssel foglalom el magam, át rendezem a szekrényekben a ruhákat akkor sokat vagyok a sógornőmnél. Meg most tervezem a lakás festést a barátnőmmel! Remélem segítettem neked! Amúgy meg nem hisztis vagy hanem csak frusztrált!

24 hkm

2012. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Úgy utálom, amikor lehisztiseznek egy kismamát! Ez olyan empátiátlan, hogy borzasztó!

Valószínű, hogy a hormonok váltják ki, meg az unalom így együtt, hogy sírsz minden nap, és magányosnak érzed magad. A kislányodon kívül foglalkozhatsz még ezer dologgal: rendezz nagytakarítást. Én úgy csináltam, hogy minden nap egy helyiség (bár nálunk sok szoba van), elvoltam vele vagy egy hétig. Persze kerüld az erős vegyszereket, és ha lehet akkor mindig nyitott ablak mellett dolgozz. Ha ez megvan, akkor katalogizáld a filmjeiteket, vagy tedd ABC-rendbe a könyveiteket, esetleg még téma szerint is csoportosíthatod őket. Elleszel velük egy pár napig. Vegyél magadnak új könyvet és OLVASS! Ez a legjobb elfoglaltság, ami nem megterhelő de elvonja a figyelmedet arról, hogy magányosnak érezd magad. Kérd meg apát, hogy ha lehet, legalább egy héten egyszer szakítson rád egy napot, és beszélgessetek, sétáljatok, menjetek el vacsizni valahova, vagy látogassátok meg a nagymamát. :)

Szép babavárást és fel a fejjel! Ez a lejszebb időszak a kismamaságban, amiben most vagyunk!


16 h km

2012. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" ehhez nincs köze a hormonoknak szimplán csak hisztis vagy. Keress valami hobbit, lehetőleg olyat amivel pénzt is lehet keresni és akkor faternak sem kell éjjel nappal melózni hogy letartson ;) "


engem nem tart el a férjem te bunkó .

ez közel sincs a hisztihez ha nem értesz ehhez ne szólj bele

és keress te munkát nagy pocakkal egy 2 éves gyerek mellett


jó munkát neked !

2012. jún. 6. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Nem azt mondtam hogy menj a bányába dolgozni, bár az ilyen hp-kat oda küldeném legszívesebben, hanem azt hogy ha uncsizol keress egy valami elfoglaltságot, lehetőleg olyat amivel pénzt is keresel. Persze a semmirekellőséget könnyű a nagy pocakra fogni.

2012. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!