Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan fűszer amit terhessé...

Van olyan fűszer amit terhesség idején kerülni kell?

Figyelt kérdés
MOst ettem meg egy adag paradicsomos tésztát jó sok oregánóval és csak most jutott eszembe, hogy azt nem ajálnják, mert korai szakaszban vetélést okozhat! Valaki tud erről valamit?

#terhesség #oreganó
2012. jún. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak olvastam erről, de biztosat nem tudok!!

Ezt olvastam még a rozmaringról is!

De szerintem azért ne ijedj meg egy alkalomtól!!

Én is eszem ilyesmit, csak próbálok figyelni, hogy ne legyen benne túl sok fűszer, sosem lehet tudni!

Az orvosom még nem kérdeztem erről! :)

2012. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz..Csak azért vigyázz hogy ne egyél túl fűszereset!Én is eszek ilyesmiket..
2012. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ezekbe a dolgokba ha annyira veszélyes lenne biztos szólna az orvos vagy a védőnő... Ha nem kilószámra eszi az ember semmi baj nem lehet belőle.

28hkm

2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! én meg tegnap pizzát ettem és azon is oregano volt.viszont nincs bűntudatom mert szerintem mostanában igen divat lett ez h ezt meg azt nem lehet..nyugi,ha nem eszed kilószámra tuti nem lesz belőle probléma.én a petrezselyemről is olvastam de röhögtem egy jót.én csupán csak arra figyelek,hogy nem eszem nyers húst,tojást és camambertet.amúgy a foghagymát imádtam,de most rá sem bírok nézni :(
2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre, nem lesz semmi bajod sem az oregánótól. Én is imádom! Majd meg fogod látni a terhesség alatt, hogy SEMMIT sem szabad enni, hol ezért, hol azért. Egyszer az egyik mama-baba magazinban volt erről egy cikk, hogy nem szabad ezt meg azt, többek között tárkonyt enni. Ugyanabban a magazinban hátul a receptoldalon tárkonyos-tejszínes spagetti volt, tehát beszélnek összevissza. Boldog babavárást, és semmit se vigyél túlzásba. Ennyi!
2012. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eléggé megijedtem, de megnyugtattatok!
2012. jún. 6. 13:53
 7/7 anonim válasza:
Én most tárkonyos ragulevest ettem. Nagyon jólesett. Viszont most olvastam én is, hogy nem ajánlják a tárkony fogyasztását. (Korábban meg azt olvastam, hogy a tárkony és a kapor a terhesség alatti legfőbb fűszekerek.) Akkor most mi van? Kicsit félek...
2015. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!