Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnatok? 10 hetes...

Megnyugtatnatok? 10 hetes terhes vagyok! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt sok tünetem, csak cicifajdalommeg szag-es kajaundor.

Ma felemeltem egy reklámtáblát,ami kb 10 kg volt, es picit megfajdult tole a hasam. Ez reggel tortent,azota se verzes,se görcs se semmi (kopp-kopp), csak mintha mar nem fajna annyira a cicim. Ugye nincs baj? Meg 2 het mire megyek dokihoz, elso babam es elegge aggodom :)



2012. jún. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, de azért ne emelgess!
2012. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy baj lenne. Én mikor kiderült hogy terhes vagyok akkor még egy kocsmában dolgoztam ahol sörös hordókat emelgettem én hülye, és hirtelen elkezdtem görcsölni és rózsaszín folyásom lett. Na ezek után eszembe sem jutott nehezet emelni, de ez 50 kg volt. Igaz ekkor mg nagyon fiatal voltam nem hittem hogy baj lehet, hála istennek nem lett baj. te is nagyon vigyázz magatokra!!
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, rogton utana megbantam, hogy felemeltem:((

Remelem nem csinaltam semmi bajt!

Koszonom, hgy irtatok!!!

2012. jún. 5. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ennyitől nem lett semmi bajod!
2012. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, de ezek után kerüld az emeléseket!
2012. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz semmi bajod. Én is emeltem pont a terhességem első 12 hetében a munkahelyen, ki kellett bírnom a próbaidő végéig időnként vérezgettem is és görcsöltem, de nem lett baj szerencsére, orvoshoz is elmentem. De azóta semmit nem emelek, te se emelgess többet.


32hkm

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!