Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig csak 2 kg-ot híztam....

Eddig csak 2 kg-ot híztam. Problémát jelenthet ez?

Figyelt kérdés

174/66 kg-ról indultam. Eddig csak 2 kg-ot híztam. Egy kicsit kétségbe vagyok esve, nem történt-e a babával valami. A hasam sem feltűnően nagy még, valami látszik már de ez édes kevés szerintem. Mikor fog már nőni a hasam?

Szedek Neo-Ferro-Folgamma-t (vasat) mert kicsit vészegény vagyok (napi 2db-ot), Szedek Gravidát is, mondjuk ezt csak akkor amikor eszembe jut. :-) Nem minden nap veszem be. Ez nem gond szerintetek? Ezeknek a vitaminoknak a szedését is szigorúan be kell tartani?

19 hetes kismami


2008. ápr. 26. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy ha nem híznék egy kg-ot sem, a baba akkor is egészséges lenne és nőne.

Amúgy olvastam itt valamelyik nap, hogy volt aki a terhessége alatt 13 kg-ot fogyott. Na? :)

Nyugi nincs semmi bajod. majd fogsz hízni a vége felé. Én 9 kg-ot híztam eddig.

Üdv.: 35 hetes kismama

2008. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok, de még mindig csak 3 kg van rajtam, tehát ettől ne aggódj. (158/67-el kezdtem).

A vasat kell szedni, mert a baba nagyon elviszi.A vitaminokat nem mindenki szedi minden nap, van aki csak 3 naponta, mert székrekedést, gyomorgondokat okoz.

A hasam nekem sem nagy, még most sem, de ez nem jelenti azt, hogy a baba kicsi lenne. Az uhokon mindig minden rendben! Gondolom nálad is, most voltál uhon:-))

nyugodj meg, a baba elveszi, ami neki kell, lehet neked is széles a csípőd, elég bent ül a baba, azért nem oylan nagy a pocid, de még bőven megnőhet. Nekem is most az utolsó hetekben nől látványosan gyorsan:-)

2008. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, az eddigi uh-kon semmi probléma nem volt eddig. Jövő héten kedden megyek délelőtt, remélem ott sem lesz semmi. Már alig várom. :-)

Köszönöm a gyors válaszokat! Boldog babavárást!

2008. ápr. 26. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem, ha elkezted szedni a vitaminokat, próbáld azért mindennap bevenni.én elevitet szedek/ az 5.hónaptól csak 3naponta/kalciumot, c-vitamint mindennap.meg magnéziumot kell szednem, de ez más tészta.én 40kg-val indultam most is alig érem el a 44-et.

a 26.hétben vagyok, szép nagy babám van.valószínű szülés után 40kg se leszek./ vagy még 14hetem van, hogy hízzak, én örülnék neki :D /

boldog babavárást

2008. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 6 kg-val kevesebbel mentem be szülni, mint ahogy terhes lettem. 42 hétre szültem akisbabámat, 53 cm és 4350 gramm. A 23. héten kezdett el igazán látszani, hogy terhes vagyok, mégis akkora lettem mint egy "ház". A karom, a fenekem és a combon viszint nagyon lefogyott. tehát nem jelent semmit. Én a szoptatás alatt kezdtem el hízni. Valaki terhesen hízik, valaki szoptatáskor. ha a babával minden rendben van akkor ne aggódj.
2008. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én az első kg-ot a 25.héten szedtem fel, normál testalkatú voltam/ vagyok. egy hetem van a szülésig és a 9hónap alatt 9kg-ot híztam pedig sokat ettem. a dokim büszke rám h nem hiztam el magam mert az a babának sem jó. 8-12kg hizás terhesség alatt 3kg körüli babánál a tökéletes!
2008. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ekőző válaszolo vagyok. még azt hozzátenném h én semmi plusz vitamint nem szedtem csak 6. hónaptól vasat. a baba a 6.hónaptól kezd el iperdeni.
2008. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen 1.5 kilót szedtem fel.Ugyanolyan magas vagyok mint te és most a 31. hét után tartok 66 kilónál,azaz 8kg jött fel.A baba rendesen fejlődik.2-3 naponta szedtem csak a terhesvitamint,semmi mást nem szedek.A doki nem mondta,én meg nem vagyok egy vitaminhívő.Azt mondta mivel jó a vérképem,így elég az is ha csak ennyit szedek be a terhesvitaminból.A szüleink sem tömték tele magukat mégis rendben volt minden.Sőt!
2008. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!