Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes lehet...

Hány hetes terhes lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi!


2012. jún. 5. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ekkora volt 21 hetesen.ha gondolod képet is mutatok.én úgy dolgoztam a 26-27 hétig hogy a főnököm nem vette észre hogy terhes vagyok.igaz egy mellény volt rajtam mert pultosként dolgoztam és tél volt.
2012. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

deigen :)


mondjuk láttam itt már 36 hetes anyukákat alig hassal uh nem gondoltam hogy ez olyan extrém lenne ....de akkor igen ?:)

minden esetre jó h vannak mások is kis pocakkal vagy alig pocakkal :)

2012. jún. 6. 08:21
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én is 21 hetes vagyok. Ezt épp ma készítettem. Igaz nekem 3. baba, gondolom neked az első lehet, ha még ekkora a pocakod. Nekem kb 8 hetesen volt ekkora.

Boldog babavárást!

2012. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A pocak mérete sok mindentől függ. Testalkattol, hányadik a terhesség, milyen volt a kismama súlya a terhesség előtt...stb. Láttam példákat mindkét esetre. Volt olyan, hogy 5 hónaposnak tippelték, és indult szülni, de olyan ismerősöm is van, aki a 4.-et várja, még 4. hónapban van, de máris olyan mintha 7-8 hónapos lenne.

Embere válogatja. A lényeg, hogy minden rendben legyen odabent.

2012. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen :)

oda bent minden rendben :)

még nagyobb is mint mensi szerint kellenehogy legyen :)


Köszi a képet:) szép poci!

mekkora a többi baba már?

2012. jún. 6. 08:30
 16/16 anonim ***** válasza:
A lányom 11 éves, a fiam 8. Nagyon várják a kistesót. Szerencsére velünk is rendben van minden.
2012. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!