Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki férje/párja szereti...

Mindenki férje/párja szereti tapogatni a pocaklakót?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. Van esetleg olyan kismama,akinek a férje már unja az örökös tapogatást? Pl,ha mozog és szólsz neki,hogy:jajj,rúg,tedd ide a kezed apa! Nálunk szereti tapizni, csak kérdem,hogy minden apa szereti-e?

2012. jún. 4. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
napi 1x szólok neki,sztem bekattanna ha minden rúgásra hívnám :)
2012. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányomnál ö kérte és akarta sokszor, habár nem állandóan, de azért napi szinten. Söt sokat beszélgetett vele, azt mondta a köldököm a mikrofon.


Most amásodiknál sokkal ritkábban teszi meg. rug kettöt a baba és már ennyi is volt.

2012. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer mondtam,hogy tegye rám a kezét,akkor tetszett neki :) mondjuk még viszonylag pici a pocak és a baba,hogy annyira jól lehessen érezni,mert épp a 24.hétben vagyok,ráadásul mellsőfali lepénnyel,így kevésbé érezhető.de tudom,hogy eljön az idő,amikor majd látni is lehet a mozgását,majd akkor kiderül,hogy apa akarja-e tapizni :)
2012. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk első baba, 30 hetes vagyok, férjem imádja a rugdosást, főleg este amikor lefekszünk aludni, rá teszi a kezét a hasamra, és ha a lányunk nem rúg, hajlamos felkelteni, hogy már azért is :)
2012. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én párom sajnos nagyon ritkán tapizza a hasam :(

Mérges is vagyok érte,mert sokszor úgy érzem nem érdekli.Persze tudom,hogy nem így van.Mert mikor én esténként lesem,ahogy hullámzik a hasam,akkor látom,hogy ő is figyeli,csak ő nem az a tapizós.Azt mondta az lesz az igazi,ha kint lesz.

26hkm

2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én párom imádja, ha 5 percenként szólnék neki, akkor is jönne! Ilyenkor beszél hozzá, puszilgatja, hallgatózik...

35 hkm

2012. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párom csak este simizi,meg max ha beállok mellé miközben gépezik :D De éjjel 10kor akkora balhét rendez a kicsi mindig a hasamba amikor párom simizi,hogy csak na:D
2012. jún. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom imádja simizni a pocakomat és érezni a baba mozgását!Már az elején is símogatta a hasamat,amikor még én sem éreztem a picurt.Minden nap,amikor hazaér a munkából,megpuszil engem,aztán lehajol a pocimhoz és a babót is üdvözli!Olyan aranyos!:)
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, hazaér apa, puszi nekem meg a hasamnak + simogatás. Aztán minden este megsimogatja, nézi, mennyit nőtt, megpuszilgatja, már beszélt is hozzá: "Szia. Itt van Apa." meg ilyenek. Pedig még kicsi a pocakom, a mozgását még nem érzem, még azt sem tudjuk, fiú-e vagy lány. De már alig várjuk.
2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!