Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hallottam, hogy akkor...

Gottacska kérdése:

Azt hallottam, hogy akkor lehet előtejem ha érzem hogy megmozdult, a pocaklakóm! Én sajnos még nem érzem de előtejem van egy kevés! Ez azt jelenti hogy már éreznem kellene hogy mozog? 19 hetes kismami

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
a kettőnek semmi köze egymáshoz. előtej a várandósság utolsó harmadában szokott lenni ritkán elötte de akkor se függ a magzat mozgásától. a magzat első megmozdulása rendszerint a várandósság félidejét jelzi.
2012. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nehogy nyomkodd acicicd,ha magától elcseppen töröl le de kinyomni csak h megnézd van- nem szabad,méhösszehúzódást okozhat.


nekem mind2 terhességem végén volt csak előtejem,pedig 15 hetesen már éreztem őket


szóval sztem ez egy marhaság

2012. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 hetesen már éreztem, hogy mozog, és sosem volt előtejem, de másfél évig tudtam szoptatni. A kettő nem egymás feltétele.
2012. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Véletlen egybeesés lehet, hogy én mikor betöltöttem a 16. hetet elkezdtem érezni, hogy a babám mozog és az előtej is megjelent. :)

De ez minden bizonnyal csak véletlenül alakult így és nem azért mert ennek egymáshoz köze lenne. :)

További minden jót!

Üdv: 33hkm

2012. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10. héttől volt előtejem, nyilván nem éreztem még akkor mozogni. Szoptatni pedig egyáltalán nem tudtam, pedig a végén már sok előtejem volt.
2012. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha első baba semmi probléma nincs vele, hogy nem érzed. Lehet még 2 hétig nem is fogod. Én 18 hetes vagyok, mozog a baba de semmi előtej meg hasonló. De ez kismama függő valakinek már előjelként megjelenik az előtej a 6.-7. héten de valakinek csak a 3. trimeszterben. Az sem baj ha az egész terhességed során nem veszed észre mivel itt egy két cseppre kell gondolni. :)
2012. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!