Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen érezte először...

Ki hány hetesen érezte először, hogy megmozdult a pici a pocakjában? Hány hetesen érzékelhetti ezt már apuci is?

Figyelt kérdés

Ilyet találtam, de a második kérdésemre csak egy válaszoló válaszolt. Na és ahogy látom az első fele is valamelyest változó.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

1. baba 11 hetes km, szóval még korainak gondolnám, hogy érzem a mozgását. Viszont ma reggel amolyan félálom és ébrenlét között pihengettem. Olyan volt mintha egy buborék a pocim fala felé szállingózott volna, s azt elérve hirtelen kipukkant.


2012. jún. 2. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
16 hetesen éreztem először, de apa csak később, ha jól emlékszem a 20-21. hét körül. Én már előbb is éreztem kézzel kívülről is, de valahogy a férjemnek soha nem akarta megmutatni magát. Első baba.
2012. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Én 16 héten éreztem valamit de még nem voltam biztos benne hogy a baba volt. Aztán 18 hetesen 100% éreztem. Apa kb. 22 héten érezte először, de az az igazság elég lusta babánk van :) Általában akkor mocorog amikor apa nincs itt :)


Ja és első baba.


27hkm

2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Utólag visszagondolva a 12. héten. Nagyon finom kis rebbenés szerű érzés volt. Határozottan a 16. héten. Akkor akkorát rúgott belém, hogy ijedtemben elhajítottam a szendvicsemet. A férjem kb a 22. héten.
2012. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
16.héten.amikor először éreztem akkor már a párom is érezte egy picit amikor megfogta a pocimat.én nagyon vékony voltam,gondolom emiatt is.
2012. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én 18 hetesen,a párom 20 hetesen érezte!
2012. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Buborékolást a 15. héten, rúgást a 18. héten, és apa csak most, kedden érezte az első rúgást, szóval a 29. héten. Sajnos mindig rosszkor nyúlt oda, pedig már szemmel láthatóan hullámzik a hasam régóta. Ez is csak a véletlen műve volt, épp kis kifliben tévéztünk. :-)
2012. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rukimeki1 ***** válasza:
53%
18 hét körül éreztem elöször. A férjem csak később. Volt hogy pukkanást éreztem én is korábbna, de az nem ő volt. Amikor megmozdul tudni fogod, hogy ő volt az :)
2012. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
15hetesen elsőnek.Éreztem őt a 17.hétig.Utána semmi.Ahogy betöltöttem a 20.hetet azóta érzem,főleg kézzel és párom is azóta érzi.Lehet mozgott akkor a picim a 18-20ig is,de mivel igyis inkább csak kézzel érzem,mint magában a hasamban,igy nem tudom :D Párom már a 14.héttől hallja őt buborékolni benn,de nekem a mozgása elsőnek bökdösés volt.Most meg rendesen forog,tolja ki magát stb.22hkm
2012. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
16+4 voltam. Nem is tudtam eldönteni igazán, hogy azt érzem e, de rendszeres lett és egyre egyértelműbb.
2012. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is javarészt agyban dől el. :D Én nagyon akartam érezni már a babát és lám 16 hetesen még én is pici bugyborékolást éreztem, de nem úgy mint máskor tehát tudtam, hogy a kicsi az. Rá egy hétre az egész hasam beleremegett akkorát mozdult, így az a nap lett beírva is. :) Azóta nap, mint nap érzem, ha a hasamon van a kezem én akkor is érzem, de apa nem tudja még mit kell figyelni úgyhogy ő nem érzi. 18 hetes vagyok most! :) ja és első baba.
2012. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!