Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen érezte először...

Ki hány hetesen érezte először, hogy megmozdult a pici a pocakjában? Hány hetesen érzékelhetti ezt már apuci is?

Figyelt kérdés

Ilyet találtam, de a második kérdésemre csak egy válaszoló válaszolt. Na és ahogy látom az első fele is valamelyest változó.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

1. baba 11 hetes km, szóval még korainak gondolnám, hogy érzem a mozgását. Viszont ma reggel amolyan félálom és ébrenlét között pihengettem. Olyan volt mintha egy buborék a pocim fala felé szállingózott volna, s azt elérve hirtelen kipukkant.


2012. jún. 2. 20:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül letisztázódott, hogy az, akkor nem ő volt. Meg az a 11 hét is téves volt, akkor még csak éppenhogy 10 hetesek voltunk.

Végül a 12. hét végén éreztem először ilyen csikizés, kaparászás szerű dolgot, ami ismétlődött olykor 1-2 napot kihagyva. Szóval az volt az ő első bejelentkezése. Aztán 16 hetesen kezdett átmenni bökdösésbe. A 18. hét közepét taposva, tegnap már kimondottan éreztem kézzel is, igaz még csak enyhén. Ma gondoltam megpróbálom majd megmutatni apucinak is, de ma még nem volt olyan intenzív a bökdösi, hogy esélye legyen megérezni :) Majd lehet most, hogy apuci ledőlt egy picit pihenni... :)

2012. júl. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!