Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok az első...

9 hetes terhes vagyok az első babánkkal, érezhetem, hogy megmozdult?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
NEM! 2 cm-es sincs, még a többedik terhességnél is a tizen valahanyadik héten esélyes. Vagy lehagytál egy 1-est?
2012. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan vékony vagy, mint egy anorexiás, a baba pedig hamarabb fogant és idősebb 9 hétnél, akkor sem érezheted.

Első babát 20. hét környékén lehet először, persze előfordultak már csodák, de akkor is leghamarabb (és ez már többedszer szülteknél is extrém hamar) 14 hetesen érezheted.

2012. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:D
2012. ápr. 13. 13:33
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Én 17 héten éreztem a magzatviz vétel után.. Legkorábban 15 hétre mondta nekem valaki, de ő már a harmadik gyerkőcöt várta..
2012. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy nem, valószínűleg valami bélmozgás volt...
2012. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Nálam így volt:

első baba: 14 hét (ekkor bizonytalan voltam, és legközelebb csak a 16 héten éreztem, de akkor tudtam, hogy az előző is az volt)

második baba: 12 hét

harmadik baba: 11 hét.

És ekkor volt az, hogy én a 9. héten érezni véltem, nagyon csodálkoztam is, de amikor a dokihoz elmentem, kiderült, hogy a 11 héten volt már, csak korábban fogant a babám, mint gondoltam.


Mondjuk annyi, hogy nekem korábban volt bélbetegségem, így a bélmozgásokkal eléggé tisztában vagyok, és azért ez más érzés, de akinek soha nem volt semmi pocibaja, az nem biztos, hogy meg tudja különböztetni, tehát lehet, hogy valami ilyet éreztél Te is.


Viszont amikor a 11. héten éreztem, akkor még nagyon nagyon lent volt, a "szőrös tartományban" benne.


Jó babavárást, csak pár hónap és néha azért fogsz könyörögni, hogy bár ne mozogna legalább egy kicsit. :o)

2012. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Én az elsőt a betöltött 17. héten, a másodikat a betöltött 13. héten éreztem.
2012. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat.

És a hasamon látszódhat már?Vagy bemesélem magamnak?

2012. ápr. 13. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A hasad méretére célzol, vagy a mozgást véled látni?


(Köszi a lepontozást, meg lehetne indokolni, hogy mi a baj?)

2012. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én pozitívat adtam.Tetszett a válaszod,nem értem,hogy miért pontoztak le.(a hasam méretére gondolok)
2012. ápr. 13. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!