Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok az első...

9 hetes terhes vagyok az első babánkkal, érezhetem, hogy megmozdult?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál ilyenkor még bőven nem látszott, viszont most, hogy a harmadikat várom, már látszott ebben a korban. Szerintem attól is függ, mennyire rugalmas a hasfalad, milyen a súlyod.
2012. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak akkor látom picit "puposnak" ha a kádban fekszem.:)Amugy nem.
2012. ápr. 13. 14:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Hasfal és a szövetek lazaságától függ jócskán. És sokszor ilyenkor még "csak" a puffadás látszik, ami kora terhességi tünet.

Amúgy nekem a harmadikkal a 12-13 héten a szemfülesek észrevették (kollégák), amikor testhezálló nadrág és felső volt rajtam. Talán számít, hogy nagyon vékony vagyok.

2012. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem vagyok nagyon vékony,inkább átlagosnak mondanám magam.
2012. ápr. 13. 14:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Hol látod púposabbnak a hasad?
2012. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A köldökömtöl lejjebb kb 5cm-el kicsit jobbra.
2012. ápr. 13. 16:35
 17/18 anonim ***** válasza:
9 hetesen nem látni a pocakodon. Nekem az 5. hónap vége felé kezdett el jobban gömbölyödni. A magzatod mozgását se érezheted ilyen hamar, főleg ha az első babádat várod. Kb. majd 19-21 hét körül.
2012. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, az még biztos, hogy nem magzatmozgás volt. Olyan pici még (2-3 cm), hogy cigánykereket is hányhat, abból sem veszel észre semmit (nem is magzatnak nevezik ilyenkor még, hanem embriónak, mert csak a 12. héttől magzat). Nem is beszélve arról, hogy még alig vannak kifejlődve a szervei (pl. ekkor KEZD kialakulni a térde, kezén az ujjai), szóval nem is nagyon tud mivel rugdosni.
2012. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!