Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a jelenség...

Mit gondoltok erről a jelenségről?

Figyelt kérdés

Az egyik tv csatornán megy a Nem tudtam, hogy terhes vagyok című műsor esténként. Én rendre kiakadok 36 hetes kismamaként ezeken a szituációkon. Értelmes, tanult nők nem veszik észre 9 hónapig, hogy babát várnak. Mert hogy nincsenek tüneteik. Némelyik tünetet tényleg be lehet tudni másnak is, mint terhesség.

pl. havonta megjön a vérzés (ilyen ismerősöm nekem is volt), fáj a melle (akár a melltartóra is rá lehet fogni), nincs hányás időszak (ez nekem sem volt), nincs hízás (vannak szerencsések, akiknél az izom-zsír rendeződik csak át) stb. De: a baba mozgását nem érzi a kismama? Főleg a 3. trimeszterben az én babám szétrúg reggelente, úgy ébreszt :). És a babák többsége 2,5-3 kg között született a műsorban, szerencsére egészségesen.

Ti mit gondoltok erről? Volt ilyen ismerősötök?


2012. máj. 30. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:25ös vagyok még mindig:

A párom volt élettársának is van egy fia a páromtól, ő neki is úgy vették észre a babáját hogy az egy ciszta... Meg akarták műteni, akkor vették észre hogy hoppá, az egy baba!

Mellesleg, jövőhéten leszek 30 hetes és kb fél órával ezelőtt a boltban kérdezte meg az eladó hogy csak nem baba lesz? Ő azt hitte egy kicsit több rajtam a felesleg... Hát van ilyen! :-)

2012. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem kamu műsor, mint ahogy az első írta. Nem semmi!
2012. máj. 31. 17:45
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

első vagyok, és kamu

kérlek titeket saját érdeketekbe semmit ne higgyetek el

ami a dobozból kijön

igen itt a híradóra is gondolok

2012. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!