Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 eves vagyok, AFP Mom 0.7...

25 eves vagyok, AFP Mom 0.7 lett. Ez a hatarertek alja, aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés

Megvan a genetikai ultrahang, szerencsere rendben van a baba! :)

A dokino szerint rengetegen mennek rossz AFP-vel, egeszseges babaval.

Szoval ez a szam magaban meg nem jelent semmit.


2008. ápr. 24. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Basszus írjál blogot, ha a nagyvilággal közölni akarod, de ezen az oldalon KÉRDÉSEKET teszünk fel. Vagy írd be a meglévő kérdésedhez kommentbe, ahogy mások is szokták.
2008. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tobben is kertek, h irjam meg a tapasztalatot, ez hasznos informacio. Valasz kerdesre, meg pedig arra, kell-e aggodni a rossz AFP miatt. Ez az oldal nem errol szol, kedves kommentelo? VALASZ A KERDESRE: NEM KELL AGGODNI AZ ALACSONY AFP MIATT.

Nem arrol irtam, h lanyom lesz es milyen aranyos a pofija, hanem arrol, h akit megijesztenek rossz AFP ertekkel, ne aggodjon.


A rossz infulatu, kotekedo megjegyzest lekógkozelebb tartsd meg magadnak, az oldalnak van uzemeltetoje, ha o ugy iteli meg, a szabalyoknak nem felel meg ez, kimoderalja.

2008. ápr. 24. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy milyen alpári nők vannak!!Kedves kéredező ne foglalkozz ilyen válasz nem adokkal,szerintem nincs gond,igaz nekem jó lett az AFP,de már hallottam sokaktol h nem volt jo az eredmény,de a babájával minden rendben van!!!Jo babavárást!
2008. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont a felső határérték körüli 2.11MoM lett, de a genetikán az UH-on minden rendben volt.

Én is megkérdeztem itt, hogy nem e magas, volt e valakinek ilyesmi eredménye, de nem sokan irtak, sőt egy kismama azt irta, azért mert magasabb egy picit, nem kell parázni.

Hát persze.

De ha má beszéltél dokival, akkor biztosan nincs baj. én ma fogom felhívni az orvosomat.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szio, ez teljesen jo, én 24 éves vagyok és az enyém is 0,73.
2008. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!