Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt koraterhes,4 és 12...

Vannak itt koraterhes,4 és 12 hetes közötti kismamák?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat/kérdéseket/azokra válaszokat olvastam volna...
2009. jún. 29. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13.54-es vagyok. Nekem az a bajom, hogy a terhességem miatt csak itt, névtelenül jelezhetem, hogy terhes vagyok, mert megeskettem a páromat, hogy a harmadik UH-ig senkinek el nem mondjuk, hogy babánk lesz. Ő még bírja, én már elmondtam egy kollégámnak, akinek jólesik, hogy kipanaszkodhatom magam, meg egy barátnőmnek, akit nagyon ritkán látok. Félek, hogy nem fog megmaradni, ezért nem akarok előre szólni. Már két UH-n túl vagyunk.
2009. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen. Ez valószínű mindannyiunkban benne van. Én is félek...
2009. jún. 29. 14:20
 13/27 anonim ***** válasza:

Szia

Én 6+5 pocis vagyok, és már van egy 9 hós lányom.

Az előző és a mostani várandósságom alatt is tettem fel kérdéseket és szerencsére válaszokat is kaptam szép számmal, de h vmi érdekel, először mindig a keresőben nézek utána, hogy van-e vonatkozó korábbi kérdés.

2009. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szia!én 10 hetes vagyok.én azért néztem be ill. szinte mindennap olvasom az oldalt,mert kíváncsi vagyok hátha írnak olyanok is akik mint ahogy te is hiányolod az első trimeszterben lévőket.kérdéseket szoktam feltenni ha esetleg valami érdekel,elolvasom mások mit írnak.első babánkat várjuk és hát minden érdekel ezzel kaocsolatban.amúgy mindenkinek boldog babavárást.
2009. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 7+4 hetes vagyok. Még csak egyszer voltam UH-on, és csodálkoztam is, hogy a doki csak a 12. hétre hívott vissza. Nálatok ez hogy volt / van? Nem kéne kb 2 hetente kontroll?
2009. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14.04-es 04.29-esnek! Engem már kétszer látott az orvos, az előző terhességemnél négy hetente hívott vissza, azzal elvetéltem, most megijedtünk, és 3 hetente hív vissza.
2009. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

04.29-esnek, bocsi

még mindig 14.04-es

2009. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én a saját számításom szerint most vagyok a 6. hétben, a dokim nyaral, jövő héten hétfőn vár. Annyira izgulok, hogy minden rendben van.
2009. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Elvileg 12. hetet írnak első uh-ra, de honnan nézve első. Először is minden képpen kellene a 6. héten, hogy helyén van-e a "terhesség" és illene azért akár 2-3 hetente ránézni. Én nem is csodálkozom..., az orvosok futószalagon rendelnek, s mintha milliókba kerülnének ezek a vizsgálatok...

Ha tudnátok, hogy milyen kálvárián mentem keresztül, amíg egyáltalán teherbeestem...

2009. jún. 29. 14:51
 20/27 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én 8+5 hetes vagyok, és szerintem is vannak itt kisterhesek, kérdeznek is, én is sok kérdést feltettem és általában megnyugtatott amiket válaszoltak nekem.

az első UH? én olyan dokihoz járok, aki az ügyeleti idejében hív be általában a kórházba, így van rögtön UH, nem kell rá heteket várni, ami engem nagyon megnyugtat.

én már 3-szor voltam UH-n, mert először nem látott még embriót, 2 hétre rá már igen, és rá egy hétre (most szombaton) el kellett mennem megint, mert 1-2 csepp vért láttam, de kiderült, hogy valószínűleg az aranyerem az oka.

Legközelebb a 12 hetesre megyek én is.

Én is szívesen olvasnék a témáról, mert első baba lesz, és én is nagyon félek, nehogy vmi baj legyen, csak a közeli ismerősöknek mondtuk el még, majd a 12. héten, ha túl leszünk ezen az izgalmas első trimeszteren.

Boldog babavárást!!!

2009. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!