Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+3 hetes vagyok és semmi...

Timszy25 kérdése:

39+3 hetes vagyok és semmi jele a szülésnek. Néha vannak jóslóim de azok se vészesek azon kívül semmi. Nektek is volt ilyen hogy nem volt jele a szülésnek és mégis időre jött a baba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Még bármikor beindulhat! Van akinek úgy jön, mint derült égből a villámcsapás, más meg hetekkel előtte tudja, hogy készülődik a baba.

Nyugi, légy türelemmel! Mikorra vagy kiírva? Dokival nem beszéltél?

2012. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

39+3-ra szültem az első babámat, de semmi előjele nem volt, még jósló sem. Derült égből villámcsapás.

Második is derült égből jött, igaz őt túlhordtam pár nappal.

2012. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is kezdek egyre türelmetlen lenni és 30-ára vagyok kiírva.

Én 2 napja napi 4-5.járok nagy vécézni,remélem ez is jel.

2012. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szurkolok nektek,h ne kelljen már sokat várni a babátokra:) Nekem minden jel,tünet volt már lassan az utóbbi 1-2hétben,és semmi.

41.hét

2012. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huhh kedves utolsó akkor én egy szót se szólok:)

Kitartást neked remélem mostmár megszületik a babád.

Én jövőhét keddre vagyok kiírva.Addig ha nem lesz semmi akkor megyek a kórházba nst-re és azt mondta a doki hogy 3 napot ráhagynak és utána befektetnek.Na én ezt szeretném elkerülni:)Ezek szerintem akkor tényleg igaz hogy a fiúk lustábbak:)

2012. máj. 24. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fiam lesz:D Én is azon szurkolok,h ne kelljen inditani,még kaptunk 5-6 napot,mert már átléptem 9nappal a 40hetet.Neked is szurkolok akkor,h időben jöjjön,természetesen:)

41.hét

2012. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 38. héttől kezdve lépcsőztem, és gugolgattam, de semmi jelen nem volt, hogy szülök. A méhszájam olyan zárt volt, hogy a doki is közölte, ebből még nem lesz gyerek. Febr. 5-re voltam kiírva, 4-én este már a kórházban voltam, mert befektettek, de semmi jel. Zuhanyoztam, lefeküdtem aludni. Egyszer ébredtem meg 10 órakkor, hogy feszül, de el is múlt. Fél 12-kor elfolyott a magzatvíz, reggel 9:36-ra megszületett a kisfiam, a kiírt időpontban. Én örülök, hogy nem volt semmi jel, mert ismerve magamat tuti rápánikoltam volna. Így nem volt idő pánikba esni, csak arra, hogy mosolyogva közöljem az éjszakás orvossal, hogy elfolyott a vizem!
2012. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Január 22-re voltam kiírva, 26-án befektettek, 27-én délután spontán beindult a szülés és 28-án délelőtt lett meg a pici. A fájások egyik percről a másikra indultak be, egyből 5-7 percesekkel. A fájások beindulása előtt pár perccel sem gondoltam volna, hogy itt valami készülőben van.
2012. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És végülis 40+6-ra szültem.
2012. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!