Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség alatt a combjára...

Aki terhesség alatt a combjára, meg a fenekére is hízott, az is lement szülés után vagy azt nehezebb volt ledolgozni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsére én csak az első terhességem alatt híztam combra és fenékre(nem foglalkoztam a kilókkal)és mondhatom,megdolgoztam a leadásával.A 2.terhességemnél figyeltem magamra,így a szülés után 1 hónappal már a súlyomnál voltam mindenféle erőfeszítés nélkül(combomra,popsimra nem híztam).Most várom a 3.babát,a 22. hetet kezdem,+2 kiló van rajtam,és szerencsére a combom és fenekem mérete nem változott(csak a pocakom nőtt,de az sem vészes).A gumis derekú nadrágjaimat(vászon,farmer)hordom(nem kismama nacik),és hátulról nem is látszik,hogy babát várok.Szerintem könnyebb nem felszedni a kilókat,mint leadni.Bár sokszor nagy önfegyelmet igényel,hogy az ember ne faljon be ezt-azt.
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 kg-ot híztam terhesség alatt, de ami nem a baba volt, az a fenekemre ment. Nem foglalkozom igazán vele, mert 2-3 kg-val vagyok több, mint terhesség előtt. Mondjuk én 49 kg voltam, így 51 kg körül vagyok és örülök, hogy egy kicsi rajtam maradt. Bár jobban örültem volna, ha nem így hízok:-) 22 hós a kislányom.
2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!