Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszket a pocakom, ez normalis...

Viszket a pocakom, ez normalis? Nem szabad megvakarni? 29 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nyúlik a bőr. Kend be.

Én testápolóval szoktam, de tehetsz rá olajat is vagy mást, ami jól esik.

2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő a pocakod és nyúlik a bőröd, ezért viszket, miért ne szabadna vakarni, persze óvatosan..

Szerintem kenegesd naponta 2x jó minőségű extra szűz olíva olajjal, én akkor is kenem, ha viszket, nagy a pocakom és nincs egy csíkom sem.

34 hetes kismama

2012. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is extra szűz olívaolajjal massziroztam,nemtudom ennek köszönhetően,vagy az adottságnak,de egy darab csík nem volt a hasamon mikor terhes voltam!Kenegesd,szuper lesz tőle a bőr.
2012. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

engem érdekelne 2 kérdésre válasz:

ha beütöd a google-ba, hogy terhesség alatti hasviszketés, akkor azok a válaszok miért nem megfelelőek?

honnan veszed azt, hogy nem szabad megvakarni?

2012. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is viszked de nagyon pedig 38 hetes vagyok. Nekem is nöl a pocim?
2012. máj. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jujj nekem is folyamatosan viszket már itt-ott sebes is,nagyon rossz,de én már kentem mindennel,de sztem még rosszabb nekem úgy,mert még jobban irritálja ha valami hozzáér. 38 hkm Amúgy sztem lehet vakarni vagy simogasd én is azt csinálom,kárt nem teszel a pocakodban azért mert kívülről megkaparod.. :)
2012. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!